+ + +
NÁBOR AFFS>>> Uzavřeno :')

B L O G - N E N Í - A K T I V N Í .
Slouží pouze jako muzeum mých vzpomínek z dětských let :)
Omlouvám se za naivní obsah, ale nemám to srdce blog smazat
ani renovovat, takže veškerý obsah zůstává autentický.
Děkuji za pochopení.

Vaše Hay~

Říjen 2012

Layout 1.1

12. října 2012 v 23:17 | Hidatsenka |  Layouty tohoto blogu
Doba provozu: 12.10.- 31. 12. 2012
Název: On the Earth- the only... (Na Zemi- jediný...)
Téma: Má fantazie, můj svět, moje hřiště
Spokojenost: 7/10
K volnému stáhnutí: Nie
Po velmi dlouhé době jsem nastavila nový layout. Tenhle ležel ve složce hotový už pěknou řádku týdnů, takže mi bylo líto jej nevyužít. Jinak ale chystám snad nějaký povedenější :)
Což mě vede k odpovědi pro Kessi a Thundy- omlouvám se, ale na layouty na objednávku zatím nemám čas ani nápady. Sotva stačím měnit kabát svého blogu, natož vymýšlet nějaké další :)
Momentálně mě příšerně bolí zuby, což mi v noční směně na blogu nijak radosti nepřidá. Ale nějak se pokusím dohnat to, že na internátu pořád padá net a mobil mi odmítá poslat fotky výkresů do PC. Stejně se s tou bolestí nedá usnout. Kdo zná, ví :D
Takže hurá do toho, zuby nezuby, protéza neprotéza :)

Things I'll never say (SIH movie)

6. října 2012 v 18:38 | Hidatsenka |  Hudba
Dobrá dobrá, opět trochu spím :) Ale tentokrát to je záměr- půlka affs zatím ani netuší, že Haidy stále žije :D A navíc čučím na Loveless a hltám každý slovo z těch anglických titulků. Člověka to tak zmate, že jsem si zavedla z těch titulek i dvoustránkový slovníček :D Zatím dvojstránkový :3 :D

Pro dnešek bych chcela zveřejnit jen jedno video. Měla jsem poněkud dilema, zda to mám zařadit pod filmy lebo pod hudbu, protože miluju jak píseň, tak Sekai Ichi Hatsukoi, ze kterého je video sestříháno. Hold hudba vyhrála- reklamu na yaoi dělat nechci :D Ale ta píseň je krásná :3 Nevíte... není od Avril? :)
To upozornění na začátku videa mi připadá hrozně kawai ^^ Když zapínám SIH lebo JR, už si ani neuvědomuju, že ty moje pohádky na dobrou noc většinu normálních lidí spíš znechutí či pobouří. Holt jeden si na to rychle zvykne a když mu to někdo připomene, příjde mu to směšné :D


UPOZORNĚNÍ: Yaoi! Klip obsahuje pairing Hatori x Chiaki (love them ♥ ^^). Krom úseku pár vteřin a jednoho polibku tam ale nic nepřístupného není. Pokud vám boyXboy vadí nebo se vám nelíbí, pusťte si třeba jen song do záložky, nebo video prostě neřešte :)

Jinak během týdne zveřejním nějaké traditionalní kresby, po případě i něco jiného :) (Pokud ovšem vykoumám foťák --" xDDD)
Zpět k Loveless, tak zatím ^^

Labuť

2. října 2012 v 21:03 | Hidatsenka |  Moje skicy a kresby

Jak jsem slíbila, přidávám starší kresbičku :) Tuhle "labuťohusu" jsem kreslila Effynce do doutěže, kterou stejně stopla :D No co, aspoň vím, jak blbě se kreslí opeřenci a zelený rybníky :DD

Kresleno temperami a pastelkami na A4 během pár hodinek (počet si nepamatuju, ale kreslily jsme to zároveň s Vann a Effy cez skype :DDD)
Omlouvám se za otřesnou kvalitu, ale nic lepšího než fotky cez fcb mě vážně nenapadlo :/ :D


Snad se líbí, pokusím se udělat někdy lepší foto a zítra snad splácám nějakou kratičkou povídku nebo něco :)

Novinky

1. října 2012 v 19:45 | Hidatsenka |  Novinky
Dobře, nikdo nemá rád dlouhé články, že ne? :D Pak to tedy velmi zkrátím :) Ještě musím udělat úkol do typografie, tak aby večer ještě zbyl čas na sledování anime >:DD Takže novinky za poslední měsíc:

1) Haidy a anime- Ano, jak už jsem psala, skalní anti-otaku čučí na yaoi a shounen-ai. A v posledních dnech se děje něco ještě o stupínek šílenějšího- dala jsem se na kreslení "anime stylu". Jakto bývá, začátky každého stylu bývají hrůzné, ovšem kreslit anime mi připadá příjemnější pro ruku. Člověk při tom odpočineruce ve volných tazích. Něco jiného než realsim, se kterým nás dusí ve škole :D Brzy se vám pochlubím s pár pokusy o to mé rádoby "anime", ale k tomu je času dost :)

2) Tear Cry- Další věc, ke které bych se ráda vyjádřila. Siruška se ptala,proč nejedou blogy TC. K tomu je snadná odpověď- není nikdo, kdo by mi s jejich provozem pomáhal. Samira na to cez prázdniny asi zapomněla, nevím. Ale sama nemůžu uvést do provozu online "stáj", když vím, že nemám dost času ani případného zástupce. Co se samotné Tear Cry týče, je to spíše třináctá komnata mé mysli, která se otevře, když se nezvládám vypořádat s tempem reálného života. Když mám deprese, když se cokoli stane... Pak utíkám tam, kde je vše v pořádku- ne do Globusu, ale do Tear Cry! :D Zatím je ale vše ok, takže TC zůstává spíš letmou vzpomínkou či námětem ke kresbě.

3) Osobní život- Zde je taky veliká změna, ačkoli nevím, zda se nějak dotkne blogu. Podle Facebooku už si mnozí z vás možná všimli, že je Haidy ve vztahu. Jo, mám kluka :D Nebojte, nechystám se vám tu básnit o každé minutě, to skutečně ne :DDD Zmiňuji to proto, že jsem přišla na zvláštní věc. A to tu, že můj život začíná pomalu zapadat do nejhrubších linek života Sáry Hudsonové.
David je bezva kluk. Jeho povaha ale rozhodně nesedí Colmovi. Pak tedy zbývá Daniel z Avallionu lebo Saler, kterého zabil Baltazar při Poslední bitvě. Jistě jste se v těch názvech ztratili, ale asi bude zbytečné vysvětlovat to zas a zas :) Ať už je v Tear Cry kýmkoli, připadá mi jeho povaha tak známá, až to bolí. Možná je to jen náhodná trefa nebo si možná charaktery TC uzpůsobuju tak, aby se podobaly lidem v mém okolí. Každopádně to znamená, že i když TC stále nepíšu, mám o kostičku puzzle navíc k celému obrazu :)

4) Kresby a povídky- Ha, Ivan! :D Mám dobrou a špatnou zprávu :D Ta dobrá je, že začnu psát jednorázové povídky. Ne že by se mi nějak chcelo, ale mám plnou hlavu zápletek a přitom se mé vyjadřovací schopnosti snižují na úroveň člověka Neandrtálského. A to je zle! :D Takže i když to nikdo nebude číst, budu psát- yaoi, fantasy, frašky, česky či anglicky, dlouhé či kratší... Jestli to někdo bude číst, to už je na vás :D
Špatná zpráva je, že vůbec nekreslím. Ačkoli jsem na umělecké škole... no, tím spíš mě kreslení ve volném čase přestává bavit. (Krom anime, to je jen pro zábavu :DDDDD) Teď chápu, proč se Chiaki divil Yuuovi, že tak rád kreslí ve volném čase, i když je to vlastně i jeho práce, že ho to stále nenudí (


Koukám, že jsem se zase šeredně rozepsala ._. No co už, zítra přidám nějakou kresbu a bude :D