+ + +
NÁBOR AFFS>>> Uzavřeno :')

B L O G - N E N Í - A K T I V N Í .
Slouží pouze jako muzeum mých vzpomínek z dětských let :)
Omlouvám se za naivní obsah, ale nemám to srdce blog smazat
ani renovovat, takže veškerý obsah zůstává autentický.
Děkuji za pochopení.

Vaše Hay~

Srpen 2012

Diplomek od Katujky

17. srpna 2012 v 17:05 | Hidatsenka |  O admince

Ahojdáá lidičky :-)
Tak jak si užíváte prázdnin? Podlední dva týdny a hurá do školy ._. Někdo se tam těší, většina asi ne. Abych se přiznala- kdybych se mohla vrátit na základku, těšila bych se jak malý děcko :) Ale co už, čas nezastavíš, neobelstíš ani neuplatíš, takže v září náklus na střední :D

Omlouvám se, že o prázdninách skoro nic nepřidávám. Bude to asi tím, že Photo Shopu se obloukem vyhýbám a když už něco nakreslím, je to spíš pokus o anime kresbičky, kterými bych nerada ničila blog a dA. Většinu času tedy strávím sledováním animáků (nejlepší No. 6, který jsem za poslední dva dny viděla třikrát celou řadu, naposledy jsem to sjela dnes v pět ráno, když jsem nemohla usnout ._.) nebo psaním příběhu o Catovi a Akirovi s Vann :D Nebo na skype s Vann a Eff, tam trčíme od poledne do noci :DDD Když tedy teď dokresluju obrázek do soutěže pro Tekarah, není to proto, že by se mi po koních nějak moc stýskalo. Spíš tu nadávám jak veverka, že chci prázdniny i od kreslení. Nakonec to dopadne tak, že i na střední budu špačkovat, že mě to kreslení nebaví :'DDDDD

Jak ale nadpis článku říká, chcela jsem se hlavně pochlubit nádherným diplomem za bleskovku, který mi udělala Katujka. Jsem úplně na mrtvici z toho pictu ._. By mě zajímalo, kde ho našla :DDDD Ale prostě jestli se mi někdy povede něco podobného nakreslit, budu si říkat DaVinchi ._.
Vážně moc děkuju za diplík. Je krásný, Katy :)


A ještě jedna malá poznámečka pod čarou- 21. 8. odjíždím na anglicko/jezdecký tábor do Koryčan. Budu tam až do konce prázdnin (asi 31.?) a hned 3. se jde do školy. Tudíž po příjezdu z tábora budu mít dva dny na sbalení na internát, sehnání věcí na plenér a podobné hovadivny. Další týden budu ve škole v Ostravě a nechci si brát notebook, abych o něj nepřišla. Přece jen je to Ostrava a lidi, který neznám ._. Je teda dost možný, že se tu hezkou chvíli neobjevím- ani na blogu, ani na dA, ani na skype ani nikde jinde. Jediné kontaktní místo tedy bude mobil, což mě docela děsí. Než napíšu SMS, spadne půlka vesmíru ._.
Kdyby se tedy po dobu mý nepřítomnosti dělo něco hrozně příšerně nutnýho (ku příkladu někdo spamoval =_=), onoho dotyčného po příjezdu zabiju, jasný? Jen pro info ._. (Neřešte, Hay má jen depku *facepalm*)


Tak se tu mějte drahuši, snad sem po příjezdu z Koryčan hodím nějaký fotky. A snad se vrátím celá- v posledních dvou turnusech se mi koně plašili jak na běžícím páse, nerada bych si vyzkoušela letos první letecký den :DD A kdybych se nevrátila, chci abyste věděli, že jsem vás měla ráda ._.
...
Ale já se vrátím, by vás tu neměl kdo prudit :'DDDDD

~Haidy

Hudba

12. srpna 2012 v 18:35 | Hidatsenka

°Žánr: Pop, country


Youtube channel Haidy Hudson (prázdný jak facebook o půl druhý ráno :D)
>>Covery
>>Original songy
________________________________________________________________
Poznámka: Naštěstí je tato položka zatím prázná a patrně v ní nic nepřibude, dokud se mi nevrátí z opravy notebook s mikrofonem é_é. Pak se ale jistě objeví nějaká nahrávka skrze youtube, ať se můžete zasmát :D

Taylor Swift- Eyes open

12. srpna 2012 v 16:45 | Hidatsenka |  Hudba

A další sountrack k filmu Hunger games C: A opět od mé milované Taylor ^^ Co dodat- její písně, její hlas, její osobnost... nemá chybu :)
Tohle je sice rychlejší písnička, ale nieje složitá ani na učení. Během hodiny procházení akordů a textu už ji zvládám na klavír i z hlavy :) Ovšem v mém "bumbác stylu" :'DDD A slova miluju proto, že si vždy vzpomenu na chvíle, kdy jsem se přenesla do děje Hunger games. Na Katniss. Na Hurikána a Peetu. Na bombu v padáčku... Na všechno :) Nádherná :)


Safe and sound- cover

12. srpna 2012 v 16:38 | Hidatsenka |  Hudba
Říká se, že některé covery jsou lepší než originály. Alespoň podle mě to bývá u zkušenějších "coveráků" jakými jsou i Tiffany Alvord a Megan Nicole pravda :) Cover na píseň Safe and sound jsem našla náhodou- právě ta mě přivedla ke čtení Hunger games. Tou dobou jsem neposlouchala originál od Taylor Swift. Ten se mi zdá moc... kostrbatý... filmový... nevím :D Myslím, že holkám se to povedlo lépe a je to nádherná ukolébavka na dlouhé noci, kdy víte, že by vás basová hodba zabila jako trojité kafe :D


Supercell- Tsumi-Sinner

12. srpna 2012 v 16:29 | Hidatsenka |  Hudba
Po moooc dlouhé době přidám něco málo ze svého nově vyboduvaného playlistu. Většina zůstala stejná, ale oběvily se nové písničky. Třeba tahle ^^ Názvem si nejsem vůbec jistá, stejně jako zpěvačkou :D Jediné, co vím, je že je to japonština a poslala mi to před pár dny Vaninka na skype. A je to nádherná písnička, i když na konci má zpěvačka trochu umrčený hlásek, je to celé nějaké... nádherný... emotivní i bez srozumitelného jazyka :) No, poslechněte si sami :)


Boy OC- Cato

10. srpna 2012 v 20:40 | Hidatsenka |  Moje skicy a kresby

Haháá, už to tak vypadá, že Haidy si nakreslila první lidské klučičí OC ^^

Aby si někdo neřekl- lineart není moje práce. Vypůjčila jsem si ho od někoho z dA. Hrozně se mi líbil, že jsem si nemohla pomoc. Ano, je lepší mít svoje nepovedené linky než cizí, ale vzhledem k mému antitalentu k lidské anatomii jsem raději souhlasila s linkami z dA.
Původní postava Cata se mi vynořila v hlavě při sledování jednoho animáckého seriálu (Effy a Vann se zdrží poznámek :DD). Nejdříve jméno, pak i přibližný vzhled. Jen při kreslení tohoto prvního obrázku bylo zatracené dilema. Nebýt soudnosti, byl by Cato světlovlasý a tmavooký stejně jako Will a Colm z mých nezveřejněných povídek.Nevím, ale ta kombinace mi příjde prostě pěkná ^^ :D Nakonec má ale tmavé vlasy- jak kvůli změně, tak kvůli lepšímu stínování :)
O Ca

°°Co bych o něm krátce řekla...°°
Cato je sedmnáctiletý středoškolák, kvůli menšímu vzrůstu však vypadá sotva na patnáct :D. Narodil se v Kanadě, odkud se kvůli práci jeho otce museli přestěhovat do Tokia (Japonsko), když mu bylo necelých pět let. Má oba živé rodiče (překvapivě :'DDD) a mladší sestru Michelle. Ačkoli je to slušný klučina, nemá příliš přátel. Volné chvíle tráví mimo centrum Tokia, nejčastěji zalezlý někde, kde má klid od ruchu města.
Pokud jde o jméno Cato, není japonské, nýbrž čistě anglické. Podle toho se taky vyslovuje "Kejtou" když přeženu výslovnost, a nebo po česku prostě a jednoduše jako "Kato". Skloňuje se podle vzoru pán. (tzn. Cato, bez Cata, s Catem atd...)
A ještě jedna drobná poznámka- Cato miluje Akiru. Akira je chlapec. ^^;


Koho zaskočila poslední poznámka, tomu se omlouvám, ale nezbláznila jsem se :DD Komu se poslední bod nelíbí, ať si to prosím nechá pro sebe. Děkuji ^^ :DDD

Taky jsem se pokusila nakreslit svůj vlastní obrázek Cata. Bohužel, dopadlo to bídněji, než je u mě považování za normál :D Zatím je to sice jen černobílý sketch, ale i tak kreslení lidské (hlavně klučičí) anatomie nieje zrovna to nejlehčí :D (V dalším kroku mám za úkol načrtnout vedle Cata i Akiru, i když si tak Akirova majitelka podepsala rozsudek zretardování jinak pohledného OC :'DDDD)


Áno, Cato si dává dvacet zalezlej ve stínu rybářské loďky. Jak říkám, pryč od ruchu města :D
Obrázek má pracovní název "I wish I'd be a bird", neboli v překladu něco ve smylu "přeji si, abych mohl být ptákem." Úplně slyším Catovy myšlenky. Chtěl by být volný. Mít křídla a letět, kam by se mu zachtělo. Pryč od lidí, pryč od problémů... Zpět domů do Kanady.
Na tomhle pictu mě čeká ještě spoooooousta práce, takže se k dokončení dokopu možná nejdřív o Vánocích :D Ještě předtím mám nějaké naléhavější výkresy. I tak se ale těším, až bude mít Cato vlastní pict, stejně jako se těším, až s Vann rozepíšeme jeho a Akirův příběh :3 Otázka zní, zda bude mít ten příběh konec, nebo skončí jako Zrcadlo, Dýky a další naše nekonečné collaby xDDDDD

Zatím mizím přátelé :) Doufám, že jsem vás Catem příliš nepohoršila, ale na obrázcích rozhodně nebude mít růžové oblečení a nalakované nehty, jak si mnozí z vás možná představili :DD Tak idem, než vás tu unudím k smrti ^^;

Mimochodem jsem se zapomněla zeptat- jak si užíváte prázdnin? To to rychle uteklo, no ne? Ještě chvíli a hurá do školy :)
~Haidy

Vaninka

6. srpna 2012 v 0:13 | Hidatsenka |  Moje skicy a kresby

Hned ze startu se zas a zas omlouvám, že nepíšu, nekomentuju ani na blogu nijak nefiguruji. Teď za to pro změnu mohla triologie Hunger games, kterou jsem četla myslím čtyři nebo pět dní (hodnocení knihy již dostupné v mé knihovně). Na druhou stranu jsem dnes stihla nakreslit párek koní tužkou- to však přidám jindy :D

Poslední výtvor, který se mi zmatlal ve Photo Shopu, je věnovaný mé milé sisince Vanince k narozeninám. Ty měla sice před pár týdny, ale nějak jsem to stihla dokončit-zveřejnit až teď. Má to být Vaninčino nové OC Vaninka ^^ :'DD
Hold kresbu lidí budeme ještě trénovat, to nejsou žádní bezrysoví koně. I tak ale doufám, že se na to dá dívat :)

Takže ještě jednou všechno nejlepší, Vanny! :party:


~Haidy