+ + +
NÁBOR AFFS>>> Uzavřeno :')

B L O G - N E N Í - A K T I V N Í .
Slouží pouze jako muzeum mých vzpomínek z dětských let :)
Omlouvám se za naivní obsah, ale nemám to srdce blog smazat
ani renovovat, takže veškerý obsah zůstává autentický.
Děkuji za pochopení.

Vaše Hay~

Seven- Victoria

26. července 2011 v 16:55 | Hidatsenka |  Tear cry
Victoria, druhá z nejkrutějších dívek Temna. Nejen kvůli své ohnivé a nenávistivé povaze, ale taky kvůli cílevědomému jednání, které nezná mezí.

Její příchod do Tear Cry je více než pochopitelný. Už od útlého dětství byla uzavřená do sebe a stranila se ostatním dětem. Když ji kdokoli obtěžoval, dokázala už ve školce využít část své síly proti němu. Nejednou se stalo, že vychovatelky ve školce řešily samovzplanutí hraček jiných dětí nebo propálené koberce. Nikdo si to nedokázal vysvětlit, a dětem, kteří Viky viděli jak podpaluje věci pouhým dotykem ruky, nikdo nevěřil. "Dětská fantazie nemůžu zapálit hračku," vztekala se vždy vychovatelka, když děti vinu sváděly na Viky. Tehdy ještě nebyla zlá, jen neměla ráda společnost. Když se s někým chtěla hrát, hrála si. Když ale nechtěla a někdo ji nutil, byla velmi krutá, ať k ostatním dětem, nebo k dospělým. Toto netolerantní chování si s sebou později nosila z jedné školy do druhé, a podle toho také vypadaly její známky. Nikdo ji nemohl nutit učit se, takže se škole nepovedlo s jejím chováním dělat nic. Když jí po dlouhém domlouvání oznámili, že by měla jít do nápravného zařízení, dostala takový vztek, že zapálila celou budovu dětského domova. Neměla totiž ani rodiče, ani sourozence, ani přátele, kteří by za ní stáli. Jak také, když si každého odháněla od těla. Pak ale našla věc, která jí zcela změnila život. Malý zlatý koník na koženém provázku se houpal na nízké větvi lípy, krčící se vedle cesty mezi školou a dětským domovem. Když ho ale chtěla sundat, přemístil ji malý zlatý koník někam jinak. Pochopila, že tam čekal na ni, aby ji dostal někam jinam. Pastelové barvy dětských obrázků v oknech jídelny školky, stojící vedle cesty, jako by vybledly a ztmavly. Otevřela oči a uvědomila si, že leží na měkké trávě posypané podzimním listím. Zprva se bála, protože v lidském světě bylo tou dobou ještě parné léto. Ruce jí vzplanuly rudým plamenem a pomalu, nejistě pokračovala cestou vedle. Na konci té cesty si oddychla; našla Seven. Jednou se jí o tom místě zdálo, ale něco jí říkalo, že těm lidem může věřit. Netrval ani měsíc a Victoria se se všemi spřátelila. Všední pastelové barvy se ztratily a okolí jí připadalo jako její vlastní podvědomí, do kterého se ukrývala před pastelovým světem, šedivé a potemnělé. Za nedlouho poznala Roye, jednoho z nejlepších přátel. Od prvních okamžiků si dobyla své místo a kdokoli si na ni dovolil cokoli říct, odešel s tvrdou ránou. Její cílevědomé chování ale leckdy zavání průšvihem; v přítomnosti Missi a Belly je nebezpečnější než hladový tygr. S živlem ohněm i nadále zůstala. Mimo jiné má také zálibu ve svádění kluků jiných stád, což se jí ale lec kdy nevyplácí.


Přibližná ilustrace z roku 2010
My Rose
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jestli si tu byl/a, klik!

Klik!!!
Nejsem tady! XD

Komentáře

1 Effy Merillis Effy Merillis | E-mail | Web | 26. července 2011 v 17:04 | Reagovat

Taky zajímavé písnáníčko... jak tě to všechno napadá??

2 Hádanka Hádanka | Web | 26. července 2011 v 18:07 | Reagovat

Moc pěkně píšeš. ;-)

3 Astrid Julia Rawens Astrid Julia Rawens | 26. července 2011 v 20:45 | Reagovat

Tu bych chtěla někdy poznat můžu? Beat mi nestačí xDD

Jo a mám vymyšlenou matku D..Williama :DD
Juliu Saint Ange. Tak si o ní můžeš přečíst :DD. Já četla o Baltíkovi tak ty o Jul :D (Jen mne trochu naštvalo že se křestním jmenuje Julia xD)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama