+ + +
NÁBOR AFFS>>> Uzavřeno :')

B L O G - N E N Í - A K T I V N Í .
Slouží pouze jako muzeum mých vzpomínek z dětských let :)
Omlouvám se za naivní obsah, ale nemám to srdce blog smazat
ani renovovat, takže veškerý obsah zůstává autentický.
Děkuji za pochopení.

Vaše Hay~

Únor 2011

Rozhovor s Colmem Rolandem

26. února 2011 v 22:59 | Hidatsenka |  Tear cry
Hay: Takže k Tear Cry také neodmyslitelně patří Colm. Trvalo dlouho ho přemluvit, ale každý máme nějaká esa v rukávu :D. Takže nazdar Colme. Pro začátek nám prozraď něco základního o sobě.
Colm: Nazdárek. Pro ty co mě neznají (Aster zítra v Heru!) jmenuju se Colm Isletus Roland, měním se na koně Isletuse a jsem z Hera.
Hay: Fajn, mohl bys objasnit své schopnosti?
Colm: Jistě. Mé moci jsou proměnné, což znamená že dokáži vládat jakýkoli živel a využít jakoukoli schopnost, od ohně, přes přízraky až po ovládání světla. Nedokáži však využívat schopnost neuro (čtení a matení myšlenek), neviditelnost a podobné vymoženosti. Stejně ale nejraději bojuji s mečem, schopnosti využívám jen někdy.
Hay: Jakto, že máš tolik schopností?
Colm: Z jediného prostého důvodu. Ti, kdo čtou TC ságu jistě ví, že Isletus měl za úkol schovat a hlídat kouzelné Dary. K jejich střežení jsem získal tyto schopnosti. To bylo ale už před pár lety, a schopnosti mi tak nějak zůstaly.
Hay: Jak si se vlastně dostal do Tear Cry a jak dlouho už tu žiješ?

1. Projekt- Zpěvozemka hřbitovní (Jasoundca)

26. února 2011 v 17:29 | Hidatsenka |  Tear cry
JASOUNDCA (ZPĚVOZEMKA HŘBITOVNÍ)
Tear Cry název: Jasoundcry Laymal
Volný český překlad: Zpěvozemka hřbitovní
Prostředí: Suché, hornaté oblasti
Délka života: 20- 40 let
Populace: Neznámá
Velikost: Výška od 2,2- 2,6 m
Zdroj informací: Zpráva z terénu, info z bájí a deníků Herské knihovny
Výskyt: Jižní Keragon (pohoří)
Skica: Zde

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
ZPRÁVA Z TERÉNU:
6. února 2011; Hero, území K
Tak konečně, první projekt, který vám pomůže se přiblížit kouzelným zvířatům Tear Cry. Nebudeme vám ovšem představovat žádné běžné Getleory a Toohasky! Stejně jako v lidském světě, i v TC žijí bájná zvířata, jejiž výskyt zatím není potvrzen. Tato mise má za účel zjistit, zda opravdu žijí Zpěvozemky hřbitovní. Takže se balíme a zítra vyrážíme. Náš tým, který pro vás bude hledat bájné tvory, tvoří Alex, Miki, Mell, naše nová posila Shannon, Colm a já.
7. února 2011; Jižní Keragon, území K
Dorazili jsme na místo. Na Keragonských horách je nepříjemné, že sem nevede žádný potrál a nejde se se přemýstit, takže jsme celý den tlapali po svých. Na místo jsme dorazili až za tmy, takhle zkoumání začne až zítra. Cestou už jsme ale zaslechli jejich zlověstný zpěv. Snad nám nezpívali na pohřeb :D
8. února 2011; Jižní Keragon, území K
Konečně úspěch! Po dlouhém dni plném hledání jsme je našli, Zpěvozemky žijí! Bohužel jsme ale našli jen uhynulého jedince a kolem desítky otisků dospělců, ale i mláďat. Po dalším hledání se nám podařilo najít i pár chlupů, ale jinak jsou jako Filius: Objeví se a během vteřiny zmizí. Vracíme se domů, jedince bereme s sebou. Třídení mise dopadla úspěšně...
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
ÚDAJE Z KNIHOVNY:
Poslední píseň
Jasoundcy byly vždy vybíjeny lovci. Lidé totiž věřili v jejich kouzelný "zpěv". Ohlušující, melodicky znějící nářek Zpěvozemek totiž vždy zvěstoval předvečer něčí smrti. Proto si zdejší obyvatelé mysleli, že pokud je vyzabíjí, lidé nebudou umírat. Snaha o jejich vyhubení byla ale marná. Tvorové byli tak silní, že ocelový meč rozkousali jako list nějaké rostliny, a útočníka jedním mířeným kopem do hrudníku usmrtili. Snad i tím si získali přízeň Akeho, boha smrti, který je vzal pod svá křídla. Velmi si je oblíbil, a často si lidé mysleli, že se stali jeho služebníky. To byl však omyl, Zpěvozemky se boha drželi z vlastní dobré vůle, a on je chránil pro jejich vznešenost, eleganci, ale také i pro jejich zákeřnou útočnost na lidi. Proto často bývá tento bůh vykreslován vedle Zpěvozemek.
Když se potká síla a elegance
Symbolem síly se stal díky zadní části kočkovité šelmy (patrvě lva) a předku vznešeného koně. Tyto tvory si oblíbili i bojovníci. Účastnili se mnoha bitev, ve kterých sehráli i důležitou roli. V bojích totiž převládá jejich neskutečná touha zvítězit. Ve volné přírodě jsou klidní a míru milovní i k ostatním zvířatům. Jakmile se ale dostanou do přítomnosti člověka, okamžitě reagují útokem. Jen pár lidem se podařilo tyhle šelmy zkrotit. Ačkoli tělem převládá koňská část, povahově se projevuje spíš temperament lva. Možná i proto se řadí mezi kočkovité šelmy.
Proveď mě sny
Kdyby jste viděli ve snu někdy koně se lvím zadkem, zřejmě byste to připsali na účet vaší nezvedené fantazii a mysleli si, že si to váš mozek jen tak vymyslel. Opak je ale pravdou. Zpěvozemky se občas vloudí do snů lidí, které už někdy viděli. Ve snech pak mohou udělat cokoli. Pokud ho ve snu zraní, bude zraněn i v realu. Pokud ho zabijí, už se nikdy neprobudí. Pokud mu ale dovolí nasednout, mohou mu ukázat část jeho budoucnosti. V tom případě mu ž zůstanou nakloněny, a daný člověk by se mohl pokusit nasednout na ně i ve skutečném životě.
Zrozeni z ohně
Zářící bílé oči, hořící hříva a v žilách horká krev. Tak zní definice Zpěvozemek. V horku se rodí, v popelu zanikají. Samice své mládě porodí do lávy, popela nebo horkého uhlí. Musí být v horku nad 120 C°, jinak by zahynulo. Po dobu 2 měsíců se v ohni vyvíjí jeho horký krevní oběh. Po celé ty dva měsíce je zcela bezbrané, a spoléhá se na ochranu matky. Na konci druhého měsíce života mládě vystoupí z ohně a je připraveno se o sebe starat samo. Už takhle malé mládě dokáže zabít jedním kopem dospělého muže. Ohnivá hříva pak spálí cokoli, k čemu se přiblíží blíže než na 20 cm. Stejně tak, jak se rodí, také zaniká. Starý jedinec ulehne do ohně, a čeká, až příjde ten okamžik. Jeho oči zhasnou, a zhoří na popel, v němž bude další 2 měsíce vyrůstat nějaké mládě hlídané svou matkou.
Legenda o dívce a Zpěvozemce Havraní Tůně
Tato báje je velice dlouhý příběh. Její stručná verze však také potěší. Před pár stovkami let ještě existovalo v Keragonských horách malé jezírko. Tůňka, kam se chodili napájet mýtičtí tvorové. Tůně byla skryta kouzlem hor, aby tvory nikdo nerušil. Jednou se tam ale dostal člověk. Mladí dívka, jménem Jessie, chtěla dojít ze stáda Liver do Hera. Cesta jí připadala dlouhá, a o kouzelných bytostech nevěděla. Proto si to zkrátila přes Keragonskou horu. Když dorazila k jezeru, hrůzou strnula. Před ní stály desítky bájných zvířat, od Zpěvozemek, až po pegasy a jednorožce. Ti nebyli na lidskou přítomnost zvyklí, a dívku chtěli napadnout. Ta však nepoužila svou moc, netasila meč, ba ani utéct se nepokusila. Zvířata cenila zuby, ale ona zůstala stát a věřila, že nejsou krvelační zabijáci. Moudří tvorové byli z tohoto důvěrného gesta ohromeni, a dívku nechali pro její statečnost žít. Strážkyně tamnější kouzelné tůně, bohyně Spyra, věnovala dívce na památku medailon ve tvaru stříbrné Zpěvozemky. Jasoundcy si její odvážný čin zapamatovali, a lidí, jejiž žilách proudila z části i její krev, směli na kouzelné Zpěvozemky nasednou aniž by jim cokoli udělali. Tak to alespoň praví legenda.
Kdo hledá, nenajde
Jejich přirozené zbarvení se různí. Od ohnivě rudé, přes pískovou šeď až po jedince černé jak uhel. Mláďata však bývají černo šedá. Až po půl roce života se projeví jijech první barvy. Za celý život dokáží barvu až 70x, takže každý tvor většinou většinou vyzkouší hodně barev. Tělo jim pokrývají husté, tvrdé štětiny, asi 3 cm dlouhé. Pigmenty, jež určují barvu zvířete, nejsou v kůži, ale na koncích těchto štětin. Jejich kůže je vždy bílá, neboť přes hustou "srst" na ni nedopadá žádné sluneční světlo. Kopyta předních nohou mívají popraskaná, obroušená a někdy i naštípnutá. Drápy na mohutných tmapách zadních nohou jsou vždy připraveny k útoku. Stejně jako u všech kočkovitých šelem se během pár vteřin vytáhnou ven, ostré jako nože. Dlouhé uši jim pomáhají určit, jak rychle se člověk blíží. Jsou tedy dokonale maskovaní. Kromě lidí nemají v přírodě žádné nepřátele.
Mami, to zvíře žere strejdu!
Malé děti v lidském světě se straší čerty a čarodějnicemi, ty v Tear Cry zase Zpěvozemkami. Rodiče dětem vyprávějí o koním lvu, který po setmění chodí po vesnici a sežere každého, koho najde mimo dům. O půlnoci pak měl přijít pro všechny děti, které zlobily, a odnést je do hor Jižního Keragonu. To je ovšem jen dětská povídačka! Zpěvozemky jsou převážně mrchožravci. V minulosti už se vyskytly i případy, kdy jejich stádo vniklo na hřbitov a vykrádalo hroby. To tamnější obyvatele tak rozzuřilo, že mnoho z nich zabili. Akoli to zní bláznivě, tohoto tvora můžete zabít snad jen jediným způsobem: Bodnout ho do srdce ostrým ledovým kůlem. Bojů proti nim se proto často účastnili lidí s vodními nebo ledovými silami. Když ale Zpěvozemka v zápalu boje zabije člověka, leckdy nepohrdne ani čerstvým masem. Ale kdyby měla na výběr mezi pojídáním kořínků, a zabitím člověka pro potravu, bezváhání slupne kořínky, to riziko jí za to nestojí.


Tear Cry- Přátelé navěky: Kapitola devátá- Lesní tůně

26. února 2011 v 13:59 | Hidatsenka |  Tear Cry- Přátelé navěky
Háá, na začátek Tear Cry Křížem Krážem vám sem hodím new díl TC Přátelé Navěky ju? Jen aby jste to ještě někdo četl :D

Připravovaný projekt: TC Křížem krážem

25. února 2011 v 8:44 | Hidatsenka |  Tear cry
Takže aby jste pochopili, dneškem počínaje, červencem konče. Chystám akci, během níž vám trochu přiblížím TC. Seznámím vás s podrobným popisem některých zvířat (i s nákresy samozřejmě xD), legend a mýtů, ale pokusím se vám nakreslit i mapku území K (tvz. území Hera xD)
Takže zatím připravuji první ze série projektů. Ten bude zaměřen na legendární Jasouncu /Džesaundku/ alias Zpěvozemku hřbitovní. Teď vám jen prozradím, že Zpěvozemky jsou legendární tvorové (něco jako v našem světě gryf xDD) Včera jsem celou noc proseděla u notebooku a psala jsem si k ní poznámky. Zatím mám jen první, orientační nákres, ale pokusím se udělat i nákres svalové, oběhové nebo dýchací soustavy+ kosti v těle. No, bude toho hodně, takže první projekt by měl být dokončen asi kolem 6. března, tak se těšte :)

Pozadí BS

24. února 2011 v 17:40 | Hidatsenka |  Obrázky BS
Tak jsem našla upa fantastickou stránku, kde je spouta obrázků BS :) new zdroj ;)
Jsou tak i nádherné animace z BSA, ale ty mi sem nejdou dát :(
Tak tady aspoň něco: Pozadí z new edic od Bella's Ball po Moonfairies ;)
.

Tinie Tempah- Written In The Stars

24. února 2011 v 13:01 | Hidatsenka |  Hudba
Háá, pěkná písnička, tak aby jste se mi tu nenudili :D
.

Miláček Gelu se našel!

23. února 2011 v 17:56 | Hidatsenka |  Gentle Dun It Queen
Konečně! Voidy lowuju tě!! :) milááááček se našel :)))
Aby jste to pochopili:
.
Každé prázdniny jezdím na koňský tábor do Hipocentra v Koryčanech. Mají tam spoustu jezdeckých koní, včetně mé milované skupinky. Tu skupinku tvoří Queeny (Gentle Dun It Queen), a její stájoví kolegové Besipka (Besip) a Gelušek (Gelu). Měli tam i jednu starší klisničku jménem Legenda (Go To Legend).
.
Letošní prázdniny (2010) jsem tam přijela, a dozvěděla jsem se, že má milovaná Besipka (koníček, na které jsem poprvé jela sama bez vodiče, úžasná klisnička), umřela. Byla úplně zdravá, a z ničeho nic... :( A Geluho s Legendou prodali pryč. Dlouho se mi to Gelum stýskalo, protože jsem chcela ty prázdniny na něm poprvé jet, a oni ho dali pryč. Ale teď našla Voy stránky útulku, kam Geluho a Legendu prodali! Vypadali zdravě, ale podle toho, co tam píšou se o ně poslední půl rok vážně nestarali.
.

Co to má sakra být?!

23. února 2011 v 16:39 | Hidatsenka |  Hlášeníčka
Co to je? Blog totálně změnil stránku při psaní new článků!
I archiv je řazen podle roku vydání článku... --"
Vypadá to luxusně, ale jen tak si na to nezvyknu xD
Tam to předtím vypadalo primitivněji, ale za to jednodušeji.
Ale když to vyplňujete, a máte čas přemýšlet co znamená co, tak vám jeto celkem jedno xD
Má to jen jedinou chybu: Obrázky nejdřív musíte nehrát do galerky a až pak je vložit na blog cože je delší
A co si myslíte o novém stylu blogu vy? ^^
Tady máte pár screenů (na to složky se nekoukejte, holt na názvy žádnej machr nejsem xDDDDDD)

The best of BS FANart

22. února 2011 v 12:39 | Hidatsenka |  Obrázky BS
Nevěděla jsem, co vám sem mám dát. Takže jsem prolezla dA skrz na skrz a vybrala pro vás ty nejky FANarty ohledně BS ^^ do komentů klidně písněte který se vám líbí nejvíce

(Rosegarden- od jednoho z kreslířů BS, pozadí je Airistos)


To by už stačilo xD
Jinak je tam toho mooooc a jsou všechny moc povedené ^^

Forever after...

21. února 2011 v 17:37 | Hidatsenka |  Tear cry
Život v Tear Cry se radikálně zrychlil. Vše je nějaké rychlé, čas plyne jako voda... Sny jsou stále živější a nebezpečnější.
Z klidné Tear Cry se pomalu, ale jistě stává místo, kde každý den bojujeme o život... Divný.


Jinak promiňte že jsem tu včera zase nebyla, nějak jsem se k tomu nedostala xD
Už bych mohla konečně zveřejnit NL 2010 co?? Nebo si ještě počkáte mwhehehe xD (srry ale menám u sebe podklady xDDDDDDDD)

Nexts

19. února 2011 v 21:12 | Hidatsenka |  O blogu
Takže aby jste byli v obraze. Už mám hotový layout pro tento blog, který to tu bude kráslit na začátku jara. Už ho mám i v gallery ;). Je takový divný a primitivní, ale jinak fajne. Téma vás jistě nezaskočí. A tak jdu psát... Nejdu psát TC, nemám flashku (sakra xD)

No tak uvidíme :)

Lost in the memories...

19. února 2011 v 17:31 | Hidatsenka |  O admince
Omlouvám se že poslední dobou píšu pořád o sobě, ale potřebuji to někomu říct... Koho to nezajímá, ať články tohoto typu přehlíží...

Pixelky třeste se mwhehehe >:D xDD

18. února 2011 v 23:03 | Hidatsenka |  O admince
Hááá, kreslit mi nešlo, tak jsem se pustila do dalšího laye. Ze začátku vypadal celkem slušně a mile, ale pak si ho vzala do parády má nemalá fantazie a udělala z něho vskutku luxusní outfit xDDD

Poputuje na blog the PIXELS kde bude volně k adopci. Jsem z něho vážně happy, to sem se teda vyřádila xDDD

Doba výroby: cca 40 minut
Spokojenost: 85%
Kategorie: Fantasy
Vzor: Není
Credit: z dA
Budoucnost: Poputuje mezi free layouty na the-pixels-graphic.blog.cz


náhled
Zákaz kopírování a používání tohoto náhledu! Layout si budete moct stáhnout teprve až k němu udělám návod, nařežu ho a dám na the PIXELS, ju?
Pak budu za použití tohoto laye velmi vděčná ^^

Čekala jsem to xD

18. února 2011 v 20:34 | Hidatsenka |  O admince
Dnešní den je divný... Zase mi jde tablet, takže budu kreslit. A s layema na nějakou dobu o5 končím xD. Na Canditu jsem moc veliký amatér a na the PIXELS mě zaskočí s přehledem Effy ;)

Takže kam ten spěch, kámo? xDDDDD
No nic, konec keců, jdu kreslit, pp :D

Koně blogu z Winter Festival a Summer Camp

18. února 2011 v 14:13 | Hidatsenka |  Koně blogu
Mám 2 new koně z dalších edic. (jsou zakroužkovaní červeně) Z každý edice jen jednoho, takže je to fér (když můžete z každý edice 2 a já si beru 1 z každý, když jsem je našla první). Zatím nwm jak se jmenují, ale zabírám si je dobředu, ju?? Obrázek kopírujte jen Affska (a oznamte mi to v komentech že to kopírujete)


Zdroj/Source: Coktail Jet
I'm sorry for late rewrite :)

Co jsou to ta autorská práva??

17. února 2011 v 22:58 | Hidatsenka |  Ostatní
Lidi newíte někdo kde si můžete udělat autorská práva př. na píseň nebo na obraz? Jsem už z toho vážně mamlas xD 
xxx
Předem dík za pokusy o odpověď xDDD

Layout Green World :)

17. února 2011 v 20:00 | Hidatsenka |  O blogu
xxx

 Blogísek dostal nový kabátek ;). Během 2 hodin byl hotový, což je takový
 průměr. Obrázek jsem našla na dA cca za 2 minuty xDDDD Ale kdo si možná víc všímá, jistě už si poznal, že tentokrát jsem k tomuto layoutu udělala u oddělovač (viz. motto) a pozadí komentů! xDDD Sem se překonala, ty dělám tak nerada xD

No tak ale hlavní je že jsem Colma pustila na chvíli z hlavy a udělala něco pěknýho pro blog :)xxx
Tak co říkáte, líbí se lay? Je trochu křivě nastaven, ale líp už to asi nepůjde :D
a rovnou proběhla i taková malinkatá rekonstrukcička xD

Dva životy? Něco na tom bude...

17. února 2011 v 15:36 | Hidatsenka |  O admince
   Chjooo, dneska mám totálně blbou náladu. Jsem protivná nejen na učitelky, ale už i na kámoše! A celej den mě popadají hrozný výbuchy vzteku... x((( Je to divný, ale pořád se nemůžu uklidnit. A celé to zavinila jediná volná chvilka mé fantazie... Ta, která vymyslela Colma Dx

   Vezmu to zkráceně. Zjistila jsem, že poslední asi tak měsíc se mi zdají pravidelně sny (což předtím nehrozilo, to jsem měla jedinej sen třeba za celý půl rok!). Byla jsem ráda, protože se tak vyvíjí představivost a dokážu později lépe kreslit. Jenže pak začal mozeček dělat paseku. Zní to až neuvěřitelně, ale nějaká část mé hlavy si vymýšlí fiktivní vzpomínky na dne, které neproběhly. Jistě by si teď každý řekl jen: ,,Ta Hay je jen nějaký schyzouš..." ale to byste se mýlili. Nejsou to totiž vzpomíky z našeho světa, ale  Tear Cry. Třeba teď si dokážu naprosto přesně vybavit jak stojím před Mirfortikem a mluvím s Williamem o tom, ně nejde zavřít hlavní brána, že ji asi rozbily Sedmičky při posledním nájezdu. Myslela jsem zprva, že to jsou sny, ale pamatuu si, že se mi zdálo úplně něco jiného! x/

   No a řekněme v té fiktivní vzpomínce jsem se tak trochu s Colmem pohádala (lol, hádat se s výtvorem mé vlastní fantazie :D). Vzpomínám si, jak tak stojíme a hádáme se, jen už newím kvůli čemu... Ale zřejmě mám vztek právě kvůli této fiktivní vzpomínce (kdyby to byla pravá vzpomínka, omlouvám se tomu dotyčnému a topím se v depresích xD)   Tak mi někdo prosím poraďte: Co byste na mém místě udělali vy aby ten vztek přešel? x(

1. Narozeninky blogu!!

16. února 2011 v 15:40 | Hidatsenka |  O blogu
Blogísek má za sebou už 1. rok provozu!!§ :) Přesně před rokem jsem založila tento mnou milovaný a opečovávaný blogíšek, který mi byl po celý tento rok skvělým kamarádem. Zároveň Vám mnohokrát děkuji, že sem chodíte a držíte tento blog nad vodou :). Hlavně Gingíškovi, bez které bych na tento významný den úplně zapoměla xD

Takže HAPPY B-DAY, HIDATSENKA.BLOG.CZ! :** xD

I'll dream forever...

13. února 2011 v 19:59 | Hidatsenka |  Hlášeníčka
Už zítra je Valentýn a já se jen topím ve fantazii. Njn, singly jako já prostě nemají s kým slavit :D

Jinak právě je v plánu vyžadonit od Serenity new layout, napsat další TC a trochu rozjet Hero a the PIXELS. Je toho hodně, takže to nepropásněte xD
Jo a během týdne by měla konečně odstartovat NL 2010 xDDDDDD

Žádnej film nebude, bude seriál >:D

12. února 2011 v 17:56 | Hidatsenka |  Tear cry
   Chcela jsem natočit amatérskou verzi Tear Cry- Deník Minulosti jako film. Ale tam bychom museli animovat Deru, Hydru, Neura, Kelpie, Hegory, Lurpusy atd. a bez nich by to prostě nebylo ono. Takže mě napadla možnost B. O prázdninách seženu nějaký šílence a natočíme Seriál Tear Cry >:D. Díly budou z Hera a jeho okolí. Efekty nebudou až tak úžasný, ale snad to doženou herci xDDDDDD

   Kdyby se našel nějakej šílenec kterej by měl o prázdninách nějakej ten týden volnej a bydlel by poblíž Krnova, ať se ozve :DD (pouze se souhlasem rodičů, na to už dojela Wichi D:<)

   Takže se teda těště muhehehehe >:DD

Volný lay na Valentýn

11. února 2011 v 18:50 | Hidatsenka
Chcete někdo nastavit tento layout?? Holce co ho po mě chcela se nelíbí, tak kdyby někdo potřeboval lay, ráda nastavím ;)

xxx

Co Vy na něj??

1000 a 1 noc- Ano či ne?

11. února 2011 v 16:26 | Hidatsenka |  Ostatní
   Newím jak na Slovensku, ale u nás v Česku se řeší problém jménem 1000 a 1 noc. Je to pěkný seriál, či jen jedna z romantických telenovel pro babičky v důchodu?

Green Day- 21 Guns

10. února 2011 v 23:15 | Hidatsenka |  Hudba
   Každý chlap co nosí kouřové stíny nemusí nutně zpívat jako teplouš! Třeba Green Day ♥♥. Tuhle písničku přímo miluju. Její název znamená z aj 21 pistolí (gun je střelná zbraň a guns je množné číslo, to znám i bez googlu xD)

   Takže doporučuju tuhle nádhernou písničku od krásnýho zpěváka :D (Už chápu Navajo/Debí že z něho tak šílela xDDD)Dobrou noc :D

10. února 2011 v 22:25 | Hidatsenka
Ok, takže vytrvalci dobrou noc, jdu se naložit do vany a pak zalehnout, dneska toho bylo až moc. Tužka totálně miniaturní od toho kreslení a ruce sotva trefí klávesnici... Tak takhle nějak si představuje stav cantare xDDDD

Na vlásku- Pikca

9. února 2011 v 21:59 | Hidatsenka
Pro zasmátí :D můžu dodat jen jediné: Krutost a dokonalost xDDDDDDDDD (v totálním buchu)...


♥♥ Ať žije tradional art :D

9. února 2011 v 17:04 | Hidatsenka
   Dnešek je krásný :). Sice jsem ráno zaspala, ale to je detail xDDD. Příjdu domů, pustím si cédo The Best of 2010 a kreslím... a kreslím... a vařím rýži xDDDD... a zase kreslím... A povedl se mi celkem pěkný koník (vzhledem k mému antitalentu :D). Bez předlohy, jen tak z fleku jsem nakreslila koníka i se stínováním. Newím co na něj řeknete Vy, ale mě se líbí xD. Zdřejmě půjde do TC (jako vše :DDD). Vy ho uvidíte buď rovnou na kartičce TC, nebo až ho naskenuju xDDD tak se těšte...

   Jo a včera tu bylo přesně 100 lidí :D musím přiznat, že průměrnou návštěvnost neustále zvyšujete (kolísá to kolem 90).

→ Tak se mějte zatím fajn a užívejte si jarního počasí uprostřed zimy :DD

Vaše Haidys :)

Trochu starší nehoda --"

8. února 2011 v 20:54 | Hidatsenka |  O admince
Krnováci jako třeba Dragoniska už jistě slyšeli o nehodě BMW v Holčovicích. Auto narazilo do kraje mostu a letělo skoro 10 metrů do řeky. To by mě moc nezajímalo, jenže v tom BMWčku seděl můj nezvedený 20-ti letý bratříček. Auto totálně na odpis (ten vrak nám stojí pře domem xD), ale hlavně že brácha vyvázl jen se zlomenou nohou. Na namrzlé silnici dostal smyka (má řidičák ani ne rok) a skončil v řece. Lidičky tak takhle to vypadá, když má někdo více štěsí jak rozumu :D

Více info zde...

Karty Tear Cry- Dream Glow

7. února 2011 v 16:50 | Hidatsenka |  Tear cry
,,Hááá, jdetě se bodnout, Hipíci :D " Větička z filmu Vzhůru do oblak (Up). Nějak mi to přišlo na mysl, ale na Vás to není ;)


Konečně mám první sérii kater Tear Cry. Je na nich napsán živel koně a patron. Živel je moc, kterou dokáže ovládat a patron je zvláštní zvíře, kterému se nejvíce podobá a které ho chrání. Tak se koukněte, ale nejsou tam všechny obrázky. Stalo se přesně to, co jsem nechcela... 1, 2, 3 a máme z toho kartičky Bella Sary xDDDDDD No nic, to budu muset nějak upravit další edice. 

Nwm jak Vy, ale já žeru upa totálně obrázky Samiry. Nešly moc vidět tak jsem je trochu upravila, ale můj TC favorit je jednoznačně Azrim ;)

Valentýn zvyšuje návštěvnost? :D

5. února 2011 v 14:24 | Hidatsenka |  Novinky
Blíží se Valentýn, a právě toto slovo údajně zvyšuje návštěvnost blogů :D Takže když bude ten Valentýn tak Vám asik ukážu moje kresby co říkáte?? :D Mám dvě new tužkou, ale budu je muset naskenovat, ta se zatím mějte a toho dole si nevšímejte :P

♥♥ Layout na Valentýn ♥♥

4. února 2011 v 10:43 | Hidatsenka |  O blogu
Okis, jdu nastavit lay na Valentýnka ;)


Nastaveno, a celkem spoojenost :) snad se Vám tu líbí

Jůůjda, Wichi je snad mé dvojče bo co?! xD

4. února 2011 v 8:24 | Hidatsenka |  O admince
Niewim či ano, ale myslím si to, pretože se mi po ní šíleně stýská :((. Je na lyžák, a já na to výdy zapomenu a čekám, kdy se na ICQ rosvítí kytičkas jejím nickem. A ještě k tomu jsem zase nemocná, takže se budu nudit ještě víc... Já chcu zpátky Wichinku!!! ♥♥  :)))

New job- Profi remakes!

3. února 2011 v 20:51 | Hidatsenka |  Moje úpravy ve Photo Shopu
Wow, mám new prácičku! Facebook má dnes skoro každý. A asi každý chce mít cool profilovou fotku, takže mě napadlo že bych mohla předělávat fotky! No, teorii znám z knížek i z tutoriálů na dA a na youtubku, takže je to doma :) aspoň se nebudu nudit ;) jo a tady máte ukázku prvních dvou FB výtvorů (se svolením modelek na fotkách :D)

Ilonka
A tady ještě ze včerejška fotka mýho bráchy :D
lol


Kdo chce upravit fotečku?? :D

Will be my Valentine...

3. února 2011 v 19:00 | Hidatsenka |  Novinky
Valentýn se blíží a mě už to zase chytá, takže menší PMka neuškodí :D. Konečně jsem si zkusila i styl Wenoxombaby! Takže všem zamilovaným :) ...A tady je Valentine mé výroby ;)
Valentine

Credit:

Valentýna kopírujte se zdrojem tohoto blogu, ale credit nekopírujte, hledala jsem ho hodně dlouho, u koho uvidím ten credit tak ať si mě nepřeje ju?? :D

Remake- Marry Ann

3. února 2011 v 15:11 | Hidatsenka |  Moje úpravy ve Photo Shopu
,,Kam vítr, tam plášť". To jsem celá já :D. Nejdříve jsem se snažila stáhnout si 3D studio, ale to mi nešlo, tak jsem se aspoň dívala na 3D videa. Tohle je můj best úlovek XDD 


No a pak jsem narazila na videa s remakery. Zkoukla jsem jich pár a hned jsem to musela zkusit taky! :D Tak posuďte sami:
porovnání

A tady velký:
...

Při tomto remakeru jsem použila curves, color balance, hue/ saturation, rozpíječ a rozmazávač a překrývání barev pomocí Overlay.

Většina lidí si bere do parády nějaký ty obludky, ale já jsem si našla celkem hezkou holku, takže o to míň práce :D Co vy na to?