+ + +
NÁBOR AFFS>>> Uzavřeno :')

B L O G - N E N Í - A K T I V N Í .
Slouží pouze jako muzeum mých vzpomínek z dětských let :)
Omlouvám se za naivní obsah, ale nemám to srdce blog smazat
ani renovovat, takže veškerý obsah zůstává autentický.
Děkuji za pochopení.

Vaše Hay~

Říjen 2010

Soutěže na Halloween

31. října 2010 v 15:42 | Haidy |  Soutěže a Bleskajdy
Tak fajn, dám vám sem pár soutěží, ale jestli se na mě zase všichni vykašlete, tak je to naposledy co sem nějakou soutěž dávám!

První dostane koníka, ok? :)


1) Kdy a kde vznikl Halloween.
2) Proč vznikl? (Lidé chtěli na někoho vzpomenout)
3) Napiš jednu krátkou Halloweenskou pověst.
4) Jaký je tvůj názor na něj?
5) Napište aspoň dva Halloweenské koně z Bella Sara.
6) Kolik Halloweenských svátků už tento blog slavil?
7) Jak jsem si říkala když jsem tento blog založila? (Moje první přezdívka)
8) Mám nějakého koně blogu z Native Lights? Pokud ano, napiš jaho/její/jejich jméno/jména.
9) Čteš Tear Cry- Deník Minulosti?
10) Jak se jmenuje moj stádo v TC? (slovem i číslovkou)
11) Jaký je tvůj nejolíbenější hrdina této knihy?
12) Jak se jmenuje tvůj nejoblíbenější koník z BS?
13) Který z mách koní blogu se ti nejvíc líbí?

Fajn, hezké číslo 13 nám to uzavřelo, číslo přesně pro Halloween tak se bavte >:D

Inzerát- Kamikazííí

30. října 2010 v 20:37 | Haidys, totální cvok xD
Je zde upa magorský inzerát:

Hledám zkušeného blogera, který má hodně času a chuť experimentovat s blogy. Ze zájemců si ale vyberu pouze jediného, a ten mi bude pomáhat s operací Kamikazííí. Zatím se ale víc nedozvíte, operaci Kamikazííí vám totiž vysvětlím až těsně před vánoci, protože to musím dodělat :). Jsem šílenec, ale sama to nezvládnu. Člověk, kterého hledám musí splňovat tyto požadavky:

1) Musí mít hodně času
2) Měl by být často u počítače
3) Musí mít blog
4) Zkušenosti s grafikou vítány
5) Musí být spolehlivý, musím mu dobře věřit
6) Nesmí se bát riskovat, že se celá operace pokazí


Kdo by měl zájem, ať napíše svůj blog, email, nejlépe i jiné kontakty pokud chce (ICQ, deviantart, po případě klidně i mobil pokud chcete, ...)

Kamikaze...

29. října 2010 v 16:23 | Haidy |  Soutěže a Bleskajdy
Hááááááá, dostala jsem úžasnej, ale šílenej nápad! :woohoo: Vyhlásím upa new soutěž! :) A nawíc tou soutěží podpoříte Tear Cry Mood: Joy.

Takže soutěž bude probíhat následovně:
1) Dobří človíčci se mi tu zapíšou do té soutěže
2) Pak ti dobří lidiškové dostanou přesně stanovený termín soutěže
3) Cíl: Informovat co nejvíce lidí o Tear Cry a přimět je aby se zapsali do TC (musí tam ale občas chodit, takže doporučuji lidi kteří mají rádi koně a fantasy :D)

Pravidla:
1) Za každého nového člena do Tear Cry získáte 1 bod. Ten kdo bude mít nejvíc bodů vyhraje 2 kódy na Bella Sara Moonfairies (Stříbrný a měděný!) a reklamu u mě na blogu na 7 dní (= týden xD)
2) Soutěže se smí zůčastnit pouze ti, jež se sami taky registrovali do TC
3) Neshánějte lidi do kreslířů, ale pouze do STÁD, oki??
4) Vaše body se nakonci promění na zkušenosti (1 bod= 1 zkušenost) a budou vám zapsány do profilů!
5) Můžete tu reklamu psát na kolik blogů chcete, mohou být o čemkoliv (ale pak je otázka jestli je bude váš koment zajímat xD) a klidně vám může pomáhat i nějaká jiná blogerka nebo bloger! :)
6) Na email Hidatsenka.blog.cz mi na konci pošlete odkazy na všechny blogy které jste pozvali (stejně se budou počítat jen ti, kteří se doopravdy přihlásí, ale přece jen vám to může přilepšit. Je rozdíl když pošlete 100 pozvánek a přihlásí se jich 5 nebo jestli pošlete 10 pozvánek a přihlásí se jich 5, víš?)Prosím podpořte dobrou věc :). Formulku reklamy kterou budete rozesíla si musíte zformulovat sami, ok?? Každopádně tam dejte odkaz přímo na přihlašovací článek do TC, ehm... tento :D
Pro ty dobráky kteří by se chtěli zůčastnit stačí vyplnit zde:

1) Tvá přezdívka a blog
2) Tvé jméno v Tear Cry
3) Děláš to pro dobrou věc nebo kvůli těm kódům a reklamě?? xD
4) Slibuješ, že se budeš snažit??
5) Fajn, tak do práce, a ať to vyhraješ! (Nejradši bych si ty kódy nechala, ale aspoň máte motivaci :D)Tak honééééééém očekávám vaše přihlášky! :)

Nábor Sb/Affs

29. října 2010 v 13:32 | Haidy |  Moje Sbé XD
Stejně jako vše kolem mě i tento blog podléhá modernizaci... Musím jít s dobou, boť mám ráda in věci Mood: Joy. Takže výraz dess (design) bude na tomto blogu nahrazeno výrazem lay (layaut, tím mě nakazila Serenity! :glomp:) a zkratku Sb (Spřátelené blogy) nahradíme známým Affs (nwm co to is xD)
Jo a kdyby chtěl být někdo Sb/Affs ať vyplní tohle:


1) Své jméno a blog
2) Musíš na můj blog přijít minimálně 2 týdně+ zanechat minimálně 1 koment týdně (typ komentu "obíhám" ignoruju, ok?? Stačí se jen vyjádřit k nějakému článku, nejlíp k tomu aktuálnímu :D)
3) Budu obíhat tak často jako ty
4) Pokud nenapíšeš koment dýl jak měsíc bez důvodu (Zákaz PC, dovolená, ...) nelítostně tě smažu! :evillaugh:


Tak pište, pište, prosím vás moc, chci mít co nejvíce Sbéček/Affísků :woohoo:

Jo a vy moji neaktivní co jste nenapsali skoro půl roku (však vy víte kteří) vy se těště! :iconbhitplz:

Pegara

29. října 2010 v 0:40 | Haidy |  Adopce
Noc... Moje fantazie a um jsou jako netopýři. V noci se probudí a jsou až moc aktivní! xD Díky Jully za ty prázdniny. A jelikož se PSko nudil, tak jsem si vzala koníky BS a hrála jsem si jak úplněj amatér Mood: Joy. Ale z amatérských hrátek pak vznikla Pegara! :la: Kdyby ji někdo chtěl jako koník blogu, ať vyplní tohle: 

1. Své jméno
2. Svůj blog
3. Nesmíš ji nijak upravovat ani jí měnit jméno, jasný?
4. Je to klisna a neměň to!
5. Slibuješ že se o ni dobře postaráš?
6. Chci ji vidět do týdne na blogu, jinak bude opět k adopci!
7. Fajn, je tvoje :D

Tady je ta slavná fotečka:
Pegara
Wow, já jí tááák miluju!
:love::faint:

Vůbec se mi nechce...

28. října 2010 v 16:14 | Haidy |  Tear cry
Teď by mi pomohly asi jen moe dvojčátka :glomp:. Vůbec nemám chuť dopsat ten podlení díl Tear Cry. Co mám dělat?? Je to poslední díl a jestli ho zpackám... :faint: o tom radši ani nepřemýšlím. Ale co děláte vy když musíte něco na PC napsat a vůbec se vám nece? Já si pouštím ONEREPUBLIC :love: ale pořád dokola, a už i to mi vadí. Jestli mi někdo dobře poradí, a já s jeho radou budu schopna dopsat ten díl, dám mu do menu reklamu na 14 dní, platí?:la: (No to vyznělo jako když vypisuješ odměnu na nějakého zločince:lmao: Mood: Joy)

Tak prosím poraďťe, jsem v koncích Mood: Sadness...P.S. Smajlíci z blog.cz jsou příšerní, tak jsem si sehnala lepší, líp mě vystihují. No nejsou boží?? :heart:

SOND- Šesté kolo

28. října 2010 v 14:39 | Haidy, Hidatsenka |  Soutěže a Bleskajdy
Už se nám to pomalu krátí :D...
V minulém kole bohužel vypadla VeriseQ. Ver, bohužel, tentokrát smůla, ale snad někdy jindy ;). A to zamená, že ostatní jsou pořád ve hře! Koho pošlete dál a komu se brána k víteztví nadobrou zavře?

Despero a Temná ve snovém lese

27. října 2010 v 16:45 | Haidy |  Tear cry
Tak tohle je můj nejnovější výtvor. Temnou (ta černá kočka) už znáte z předešlého článku a Despero (bílí kůň) je Leaf z Tear Cry. O Leafech jste už kdysi četli. Je to plemeno Tear Cryjského koně. Bývyjí bílí, s rohem nebo bez něj a mají magickou moc. Despero je tvz. Alfou. Alfa je nejsilnější hřebec ve stádě, který stádo chrání před nepřáteli. Despero má to štěstí, že je Alfou toho největšího stáda Leafů v celé Tear Cry, stáda Lumino (světení, zářiví).

Tito dva se znají dlouho a poznali se právě v tomto lese vedle snových luk. Ale o tom napíšu příběh až nekdy jindy. Tady je ten slavnej výtvor :D 

Despero a Temná

A tady obrázky které jsem při výrobě použila:
Les
noční obloha

Konííík :D

Čičííí :D


Nekopírovat obrázky!! (Ani newíte jak dlouho jsem je hledala na Deviantartu :P)

New lay- Halloween

27. října 2010 v 14:07 | Hidatsenka |  Dessy a jiné výtvory
Temná
  Jistě jste si už všimli, že je nastaven nová layaut na téma Halloween. Původně jsem měla nachystané takový hrozně primitivní lay, ale pak mě napadlo udělat něco hezčího. Ten nápad mi vnukla do hlavy Temná, kočka z příběhu Tear Cry- Deník Minulosti. Aby jste to správně pochopili, ona nepatří k těm Temným, k těm zlounům, kteří se snaží naše hrdiny zničit, ale je to její jméno, Temná... Takhle šelma se stala patronkou tohoto blogu po dobu svátku Halloween. Snad se vám nový lay líbí.

 Zároveň bych vás chtěla poprosit, aby jste si lay na mém blogu upravili. pokud máte prohlížeč Firefox, návod vám řeknu: úplně nahoře v tom okně je napsáno Soubor, Úpravy, Zobrazení, ... Klikněte na to zobrazení a vyjede vám podmenu. V něm si najděte páté od spoda, velikost stránky a najeďte na to kurzorkem a rozbalí se vám další odmenu. A v tom dalším podmenu dejte zmenšit (protože ten lay je hrozně velikej. Klikejte na to zmenšit dokud neuvidíte celé záhlaví (obě fotky Temné).

 Prosím spravte si to. Nebojte, když to takhle nastavíte, tak změníte zobrazení jen mého blogu, u ostatních stránek a blogů bude nastavení pořád stejné :). Tak vám dík a přeji všem krásný a strašidelný Halloween. No sice trochu předčasně, ale u nás máme Halloween jak se patří, protože dnes ve 4 hodiny ráno umřela mamce teta. To by nebylo až tak špatný (zvykám si, každou chvíli mamce umře někdo známý, zná moc lidí), ale horší je, že a paní má retardovanou dceru. Mamka to snad nějak unese. No jo, svátek mrtvých.

Počkejte, to přání trochu pozměním: Strašidelný, ale klidný Halloween :)

Zítra to nastavím ;)

27. října 2010 v 0:03 | Haidy |  Dessy a jiné výtvory
Už zítra nastavím svůj úžasnej Halloweenskej lay. (Teda mě se nelíbí ten lay, ale ty kočandy na záhlavku :D). No tak až ho uvidíte, myslím, že při prvním pohledu si asi pomyslíte že jste si spletli adresu a jste na úplně jiným blogu, ale nebojte, bude to pořád tento blog, ať má lay jakýkoliv :). Nemůžu se dočkat až ho nastavím. Možná bych to stihla nastavit ještě dneska, ale nastavování bude náročný, zdlouhavý a mě zase začíná bolet hlava. A když mě v noci bolí hlava tak je to impuls, že mám zalehnout a spát. No jo, já to mám v tom mikromozku srovnaný ani sama newím :D...

Takže zítra bude lay a hotovo, jistě se přijďte podívat, bude to stát za to! :)

Bezva klam :D

26. října 2010 v 22:42 | Haidy
Jsem zvědavá, kdo tohle uhodne. Otázka je prostá: Je to fotka skutečného mostu nebo dokonalé miniatury?
Klam
Pořádně se na to zaměřte s nenechte se zmást! Kdo na to příjde? A žádný střílení jak vás napadne, pořádně si to prohlédněte a uvidíte sami :D

Kopírovat smí jen SB :)

Lay pro Deru- Remebrance to holiday

26. října 2010 v 21:36 | Haidy |  Layauty for you!
Psala jsi, že to spěchalo, tak jsem si pohla, ale newím, jestli se ti bude líbit. Snad jo, doufám :). Ale doufám, že mi věříš, protože ti ho asi budu muset nastavit. Je to layaut, takže je to divný nastavování, tak pokud mi věříš prosím pošli mi heslo na hidatsenka@seznam.cz a já ti ho nastavím, jen napiš na kdy ho chceš. Neboj, hesla nekradu :) myslím, že třeba Serenity, Ellin nebo Dragonisa ti to potrvdí jestli máš obavy. Jo a to jméno laye v překladu znamená vzpomínka nebo památka na prázdniny. Tháák tady je :)
Remebrance to holiday
Thodle je jen záhlaví, celý lay mám zatím jen já (proti kopírákům), ok? :) Plsík napiš jak se ti líbí (jestlio ho vůbec chceš xD).

Murttie? A v zemní stáji??

26. října 2010 v 20:29 | Haidy |  Dessy a jiné výtvory
A heleme se. Když byla Murttie ještě malá, byla ve vodní stáji. Ale když trochu povyrostla, hup ho zemní stáje :D vypadá to zajímavě, ne?? :D Tak co, povedlo se mi?? :)
Murttie v zemní stáji
Obrázek smí kopírovat jen Sb (zdroj na obrázku musíte ponechat), nevydávat za svoje, nepokírovat nápad!

Koník pro Ellin :)

26. října 2010 v 17:19 | Haidy |  Adopce
Takže tady je ten koník for Ellin. Snad ti newadí, že je je to klisna :D ono by to jako hřebec vypadalo jako přiteplený xDD. Tak je to klisna a jmenuje se Bathyara. Hřebve ti udělám jindy, ju? :D
Bathyara
Tak co, spokojená? :D

Vyrábím koníky :)

26. října 2010 v 14:18 | Haidy |  Adopce
Asi jsem se vážně zbláznila xDD tak jsem se rozhodla, že vám budu vyrábět koníky :). Jestlůi máte zájem vyplňte tohle:

1) Tvoje jméno??
2) Tvůj blog??
3) Jméno a pohlaví koně??
4) Bude vodní, zemní nebo létající??
4+) U vodních/ létajících napiš barvu ocasu/ křídel (u křídel jestli mají být péřová nebo blanitá)
5) Barva srsti??
6) Barva hřívy a ocasu, rovná nebo vlnitá, dlouhá nebo krátká, splihlá, nebo rozevlátá??
7) Nějaké odznaky?? Jestli jo tak jaké a barvu??
8) Jakou barvu kopyt??
9) Barvu očí??
10 Ještě něco speciálního?? (Roh, mašlička na ocase, přívěšek, kytka za uchem, ...)??


To by snad mohlo být vše, tak kdo by měl zájem ať napíše :)

Forge

26. října 2010 v 12:12 | Hidatsenka |  Dessy a jiné výtvory
Takže tohle je jeden z nejsložitějších koníků který jsem kdy malovala! xD Ale už je hotový a půjde do Tear Cry zbírky ;). Jinak jen tak pro zajímavos ty linky nejsou moje práce. Já linky absolutně dělat neumim xD a bez linek je to až moc složité. Takže tady je Forgísek a malé info o něm:
Forge


Celé jméno: Forgoe
Přezdívky: Fie, Forget (zapomínáček), Forges, ...
Pohlaví: Hřebec
Věk: 2 roky
Rodiče: Neznámí
Sourozenci: Nemá
Nejoblíbenější zvířata: Draví ptáci (orli, sokoli, ...)
Území: Jih Snových luk (Savany)
Strana: (Dobro X Temno)
Délka kreslení: 25. října (20:14-03:00), 26. října (10:40-12:06)
Obtížnost: Vysoká
Důvod: Fleky
Doplnění: Linky z Deviantartu, tutoriál od Boribaby :)


Doufám že se vám líbí :) nekopírovat, moje tvorba

Akrim

25. října 2010 v 22:14 | Hidatsenka |  Adopce
Takže máme tu dalšího koníka k adopci. Kdo by o něj měl zájem ať napíše své jméno a blog na kterém bude. Pokud si ho do týdne nedáš na blog, bude automaticky opět k adopci, jasný?? Tak a je to hřebeček jménem Akrim :)

Akroš
Líbí se vám?? :)

Hodnocení SB

24. října 2010 v 18:14 | Haidy Sar Roland |  Moje Sbé XD
Takže to zkrátím, tohle je za vaši návštěvnost!!

Hodnotím to podle komentů, takže pokud má někdo námitky ať písne.
Klidně si pište že jsem moc trvdá, mě už to fakt, nebaví! Ale těm aktivním děkuju :)

SOND- Páté kolo

23. října 2010 v 19:40 | Hidatsenka |  Soutěže a Bleskajdy
V minulém kole bohužel vypadla Pajik. Paj, bohužel, tentokrát smůla, ale snad někdy jindy ;). A to zamená, že ostatní jsou pořád ve hře! Koho pošlete dál a komu se brána k víteztví nadobrou zavře?

Úprava Fiony

22. října 2010 v 23:45 | Hidatsenka |  Moje úpravy ve Photo Shopu
Tohle sice není z PSka, ale je to z Corelu, ale newa. Tak snad se vám líbí, doma s PSkem z ní udělám Emmu do TC ;)Originál:
Fiona
A tady moje úprava:
Moje úprava


Jen jsem to trochu zdigitalizolava :D

Tak pp a napište jak se vám miniúprava líbí :)

Perseus

22. října 2010 v 20:39 | Hidatsenka |  Adopce
Takže tohle je můj první kousek z Corelu, snad to aspoň trochu vypadá :D. Jmenuje se Persey a snad se vám líbí. Je vyrobený z Jewela z Magical Friends. Tak co, povedlo na první pokus?? :P

Kdyby ho někdo chcel čirou náhodou jako koně blogu, ať vyplní blog na kterém bude a svoje jméno a počká na schválnení :)

Perseus
Kopírovat jen se zdrojem, ok?? :)

Jsem domááá :)

22. října 2010 v 19:53 | Hidatsenka |  O blogu
Takže o víkendu budu dostupná. Jela jsem k tátovi na víkend a on mi naštěstí net schvaluje (protože on sám má firmu která internet poskytuje xDD)

Takže budu tady, ale špatný je že nemám PSko, je Corel, tak v tom se snad brzo naučím taky ;). Jinak ty koníky do TC jsem počítala ty moje nový a mám jich pár přes 40. :D Já vím, zní to šíleně, ale uvidíte sami, snad je stihnu naskenovat :)

Jo a zítra pojedeme do aquaparku do Olomouce, tak snad na chvíli budu fuč, ale pak tu zase budu, ok?? Takže I COMEBACK!!!!!!! (platí fot this weekend)

Totální selhání a vyhoření

21. října 2010 v 20:37 | Hidatsenka |  O blogu
Takže lidičky hlásím se. Myslela jsem že ten kabel dostanu když budu doma pomáhat a víte co?? Doma jsem pomáhala, pokoj jsem si uklidila, do školy jsem se chystala, do sprchy mě nikdo nenaháněl, ani jsem neměla blbý keci a víte co?? Oni mi za to půjčili kabel na PŮL HODINY!!!!!!! TO JE TOTÁLNÍ BUZERACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hele já už vážně nevím co mám dělat, notebook nechci ani vidět protože mi to připomíná, jak moc se mi po vás stýská. Je to vážnější něž jsem myslela. Kdysi na začátku jsem přísahala, že vás a tento blog nikdy neopustím, takže to nevzdám ani kdybych se měla tajně napíchnout na síť, ale já nejsem přes net takovej machr jak můj taťka nebo brácha. No škoda xD

Jo a vzkaz pro mé nejdraší:

Serenity: Ajoooj no jo tak ti ten živůtek prodloužím někdy jindy. Hele, u mě v galerii ve složce dessy a laye jsou ty lay který jsem jim slíbila, tak prosím kdyby si jim je mohla nějak nastavit?? Byla bych ti mocinky vděčná, dej to jako okraj stránek a dej rolovat ;)

Wichiten: Ajojda zlato. Víš co jsem ti vzkazovala?? Máš na starosti moji krásnou Tear Cry, tak běda tobě, ručíš mi za ni vlastní hlavou dvojče milé :P

Dragonisa: Tak kresli koníky a někdy zase budeme kreslit spolu :) už se těším, je to sranda ;DOk, to je vše tak zase zatím mizím a snad se tu brzy zase ukážu :)

Nebudu tu :´(

20. října 2010 v 9:58 | Hidatsenka |  O blogu
Tak a je to tady, blog je v krizi. Matka mi doma vzala napájecí kabel od počítače a mám zákaz na PC na neurčito, takže tu teď nějaký čas nebudu. Jak budu u táty, ve škole nebo kdekoliv kde budu mít přístup k netu budu tady, slibuju. A na koně blogu ani na rodinku blogu nechytat!!!!!! 

Ta laye vám udělám a nastavím pak. TC psát budu, protože mám záložní notebook pro tyto případy, ale bohužel na něm nejde internet ani PSko. Moc se vám omlouvám a bude se mi po vás stýskat, hlavně po dvojčátkách Wich, Serenity a ségře Gragonise. :( Chjo, bude se mi stýskat.


Pá a nezlobte na TC blogu, já si to zjistím! :D

Tear Cry- Deník Minulosti: Kapitola jedenáctá- Na hranici smrti

19. října 2010 v 19:13 | Hidatsenka |  Tear Cry- Deník Minulosti
Takže poslední kapitolky byly trochu kratší, tak tahle bude pro změnu extrémně dlouhá xDDD Néé, přeháním, prostě bude trochu delší. Omlouvám se že mi to tak trvalo, ale vůbec se mi to nechtělo psát, však to pak pochopíte. Klik na c. č. now

Lay pro Norerian- Wolfs Jounary

19. října 2010 v 17:48 | Hidatsenka |  Layauty for you!
Tentokrá jsem měla téma dané, a to vlci. Bylo to těžký, protože jsem zvyklá dělat laye s koňmi, ale něco z toho vzešlo, mno :D. Snad se ti to alespoň trochu líbí. Vypadá to asi primitivně, ale lehký to zrovna nebylo xDD, tak tadyk máš jen záhlavko na ukázku:
Wolfs Jounary

Báje o stádu Liver

18. října 2010 v 20:12 | Hidatsenka |  Tear cry
Takže tady je jedna poběst z knihy Pověsti a báje Tear Cry, ve které najdete třeba i báje o slavném Patronitovi nebo Filiusovi. Pro ty co to nevědí, Stádo pegasů Liver žilo v Tear Cry až do roku 1985, pak se rozpadlo. Byli to vznešení pegasové a připojit k jejich stádu se mohl každý s čistou, vznešenou a urozenou krví. Tak tady je jejich příběh.

Lay pro Dragonisu- Aquarial

18. října 2010 v 16:32 | Hidatsenka |  Layauty for you!
Takže lay pro Dragonisu je na téma voda (konečně mě napadlo něco jinýho než safari xD). No newím jestli se vám bude líbit, ale já jsem celkem spokojená. Ale bohužel for you že poslední dobou dělám laye xD (layaut= design z jednoho dílu, zatímco dess= design dělený na záhlaví, stránku, okraje atd.)Tadyk máš záhlavko:
Aquarial

Tak co, líbí se vám?? :)

SOND- Čtvrté kolo

17. října 2010 v 23:43 | Hidatsenka |  Soutěže a Bleskajdy
V minulém kole bohužel vypadla Jewel111. Jewel, bohužel, tentokrát smůla, ale snad někdy jindy ;). A to zamená, že ostatní jsou pořád ve hře! Koho pošlete dál a komu se brána k víteztví nadobrou zavře?

Lay pro Serenity- Safari Sunset

17. října 2010 v 23:22 | Hidatsenka |  Layauty for you!
Tak tady ho máš. Jednoduché téma podzimního safari, protože miluju safari!! Snad se ti líbí. Jasně, není dokonalý, ale dal mi hodně zabrat a dělala jsem ho přes 2 hodiny protože se mi to celý nevedlo, ale nakonec je tady. Jestli se ti nelíbí stačí napsat a udělám jiný! Ikonky, sb atd. dodělám později, ok?? :)

Takže snad se ti bude líbit, protože vím, že na tvé grafické požadavky nestačím, ale přece jen tadyk je. Když budeš chtít cokoliv změnit stačí říct. Moc si vážím toho, že ti smím udělat lay :)

Tady máš jen tu část se záhlavím:
Safari Sunset
P.S. O zbytek si řekni na icku :D

Lay pro Ellin- Sparctickle

17. října 2010 v 20:42 | Hidatsenka |  Layauty for you!
Dess pro Ellin jsem udělala celkem rychle. Neměla žádné specifické přání ani požadavky, vše nechala na mě. Fantazie mi trochu kazila plány a vzniklo z toho tohle. Jméno laye je Sparcticle (čti Sparktykl)

Je to zimní styl na téma safari. Vím, je to praštěné, ale o tom to je. Zajímavé a praštěné k sobě mají velmi blízko. Dess nebyl nijak extrémně náročný, nepouštěla jsem se do žádných experimentů. Šla jsem rovnou na jisto. Tak Ellin stačí napsat a já ti ho nastavím, ju?? :)
Sparcticle
Líbí? Plsík ohodnoťte :)

Layauty na objednávku :)

17. října 2010 v 14:39 | Hidatsenka |  Layauty for you!
Asi už jsem se vážně zbláznila :D, lidičky napadlo mě, že by někdo možná chcel new dess třeba na Halloween nebo prostě jen tak :). Vím, jistě nikdo nenapíše, ale kdyby někdo chcel, tak klidně udělám :). No... nudím se a se Serenity kujeme pikle, tak jen na zahnání nudy, zatím 4 nebo 5 zvládnu ;). Kdyžtak kdyby někdo chtěl ať vyplní tohle:

1) Tvoje jméno a blog na kterém bude
2) Budeš ho mít na blogu alespoň 14 dní??
3) Barva dessu?? (Nebo to nech na mě a nech se překvapit ;)
4) Co chceš mít napsané na záhlavku?? (Nebo to nech na mě a nech se překvapit ;)
5) Téma dessu??(Nebo to nech na mě a nech se překvapit ;)
6) Ještě něco special?? Jako třeba Sb, ikonka blogu atd.?? (Nebo to nech na mě a nech se překvapit ;)
7) Dess by měl být hotový do týdne, ok??
8) Nastavíš si ho nebo ti ho můžu natavit já?? (Kdybych mohla já byla bych ráda, přece jen ten dess znám líp ;)


Tak snad si někdo napíše :)

Nudáá :/

16. října 2010 v 23:33 | Hidatsenka |  Ostatní
Dnes byl celkem klidnej den. Uklidila jsem si můj new mikropokoj xD v šedomodré barvě s mikro mikrooknem, koukla jsem se na Piráty z Karibiku na Primě, ale jinak nuda... Chjo, PSko bych si taky ráda zapla, jenže abych minutu dělala a pět minut byla v háji to nemá cenu :(. Jsem zvědavá co mě zase napadne zítra, ale pokusím se KONEČNĚ dopsat TC, se z toho vážně zcvoknu xD. Jo a ještě jednou pro ty upa magory: Elemyn a Panthoen jsou moji kdyby si toho ještě pořád někdo nevšiml, ok?? :D Jen tak aby jste pochopili, už jsem na tohle téma napsala 3 články+ tuto zmíňku. Jo a našla jsem foťák, takže až najdu baterky tak se těště! ;)

No jo, prostě obyč nudnej den... kéž by se objevily Sedmičky xD

Tear Cry má 1. narozeniny!!

15. října 2010 v 5:59 | Hidatsenka |  Tear cry
Jupíííííííí, náš imaginární svět Tear Cry má za sebou 1. úspěšný rok života! :) To jsem ani nečekala :D Jsem moc ráda a těším se, až bude mít třeba... 5. narozky :P... A tady je ten dárek:
1
2
1
2


Takže to je ono! První dvě karty Tear Cry koní. Ty ale budeme dělat pouze víjmečně a budu je zatím dělat pouze já, vy mi jen pošlete koně a jeho popis, ok??  Juchůůůů, jo a aby se zase neopakovalo to co minule:

Tyto koně jsem nekreslila, pouze jsem je upravila!! Narkerlila je Tholander a Morrison!

Protože jak jsem dělala tu jednu kastiolku se Freyou, tak mi na blog napsala jakási dánka že jsemten obrázek nenakreslila, že je to její kůň a že ji kreslila Tholander a né já a že se jí mám omkuvit atd. ale snad každý kdo mě zná poznal, že jsem to nekreslila! Jen jsem upravila boky, přidala třpytky a písmo. akže ubec nechápu, o co jí jde :D

Jo a tyhle karty jsou pouze vzorové, ty poně budou nakresleni ručně, tohle jsem zmatlala na rychlo a úprava mých koní bude trvat moc dlouho xD

P.S. Ty dva obrázky vedle sebe to je přední a zadní strana xDD a jsou tam 2 karty pro nechápavé xDDDDDD

Škola PS- Zelené oko

12. října 2010 v 17:31 | Hidatsenka |  Moje úpravy ve Photo Shopu
Takže tady mám další fotomanipulaci, a tou je kwásně zelené očko. Tohle jsem vyráběla stylem kolorizace. Použila jsem pouze layery a nástroje Hue, stínovače ( Dodge, Burn, Sponge) a gumu. Není to vážně nic složitého když umíte kolorizovat. Ale nemyslete si že jsem přes to jen přejela zelenou kolorou!! Dalo to mnohem víc práce. Tento postup mám z tutoriálu z Deviantartu, v té knize o tomhle moc není.

Takže originál:
Originál

A tadyk moje úprava:
Moje úprava

Tak který se vám líbí víc?? :D