+ + +
NÁBOR AFFS>>> Uzavřeno :')

B L O G - N E N Í - A K T I V N Í .
Slouží pouze jako muzeum mých vzpomínek z dětských let :)
Omlouvám se za naivní obsah, ale nemám to srdce blog smazat
ani renovovat, takže veškerý obsah zůstává autentický.
Děkuji za pochopení.

Vaše Hay~

Září 2010

Pro má milá dvojčátka!

30. září 2010 v 21:19 | Hidatsenka |  Moje Sbé XD
Takže jsem slíbila, že udělám dárečky dvou človíčkům, na kterých upa neeeeeeeeejvíc záleží a to jsou moje dvojčátka Serenity a Wichiten. Pak udělám i dalším :). Takže Wichiťátko moje tu je něco pro tebe:
Pro Wich
A tady je dáreček pro moje druhé dvojšátko Serenity:
Serenity
Serenity to má trochu větší než Wich, ale k tomu mám důvod, protože pak to nebudu stíhat, tak ostatní dostanou pak :) někdy.... Serenity, víš kdy?? Ale pššt xDDD. Jo a Serenity pesan a ty dva koníci jsou pro tebe a jestli bys je chtěla jako koně a psa blogu xD. To černý je klisna, to hnědo červený je hřebec a ten pes je kluk :).

Velký obrázky Starlights!

30. září 2010 v 15:45 | Hidatsenka
Takže tyhle obrázky jsou z nové edice Starlights. Poznáte ty lidi v kočáře?? :D
BS S
BS S

Kopírovat jen Sb se zdrojem, našla jsem sama!!


Akce na příští měsíc :P

29. září 2010 v 14:30 | Haidy |  Hlášeníčka
Takže ahojda všichni. Dnes mám suprovou náladu, a jen jedna věc mi ji kazí. Chcela jsem přesně vystopovat, kdy vzniklo Tear Cry. A přesně si to pamatuji.

... Byla jsem naštvaná, ruzzuřená a brečela jsem. Můj otčím mi jen tak pronic zanic řekl, že si musíc do sešitu fyziky udělat okraje 2 cm v celém sešitu, což bylo asi 40 listů. Učitelka nám řekla, že se s tím nemáme otravovat, ale já to dělat musela. Byla jsem tak naštvaná, že jsem nevěděla, co mám dělat. Jestli mám ten sešit rozrhat, jestli mám rozbít okno nebo jestli mám skočit po tom otčímovi. A tak jsem udělala to, co vždy. Můj způsob, jak filtrovat emoce. Vzala jsem si skicák a kreslila jsem.
   A kreslila jsem zase koně, moje nejoblíbenější činnost. Ale ten kůň byl divný. Byl modrý a měl králičí stojící uši, a neměl hřívu. A všude po sobě měl maličké šedé slzičky. I šerný kopyta byly ve tvaru slz. A měl myslím bílou lysku. Ten obrázek mám vedle sebe v šanonu, ale nechce se mi to hledat, mám tam až moc obrázků a málo složek xD. A před ním něco leželo. Byla to zelená liška, a kolem ní byly tři její liščata. A ta liška byla mrtvá, stočená do klubíčka. :( Depresivní, ale mě to uklidnilo. Nad ten obrázek jsem napsala Tear Cry... to bylo poprvé... poprvé, co jsem dala dohromady ty dvě anglické slova, která v překladu znamenala Slza Pláče. A co je ještě divnější, pod to jsem napsala Ake. Ake je jeden z nynějších bohů Tear Cry, je to bůh smrti, ale rozhodně není modrý xD. No jo, ta fantazie. Jo a na hřbetě nest šedého plyšového poníčka s modrou hřívou jménem Melrisse. Ten byl podle skutečného plyšáčka, ale ten teď leží za mnou na posteli, je velký přesně do dlaně, je šedý s černou hřívou a jmenuje se Jack xD.

Pátrala jsem kdy se to stalo, ale chcelo to přímo detektivní pátrání. Ale bohužel při stěhování jsem ten sešit někde ztratila. Ale jedna věc mi pomohla... Ta liška byla vybarvena zelenou pastelkou Stabilo. Tu pastelku jsem měla jen chvíli, pak jsem ji vyměnila s kamarádkou za růžovou. Když jsem dostala tu růžovou, tak jsem s ní celý den ve škole čmárala do sešitů. Tak jsem pátrala po prvních stopách růžové pastelky v mých sešitech. Ta barva mě zavedla někam rok zpátky kolem 15. října, tak stopa končila. Tak jsem si řekla, že víc už asi nezjistím a narozeniny Tear Cry zaokrouhlím na 15. října.

Jo a 5. října má Colm Roland narozky. Mu bude už 16. Jo a kdo to newí, tak 5. října je den Starlights ;). Tak se těšte pak na různý soutěže v ty dva dny :)

Spojené světy

28. září 2010 v 18:46 | Hidatsenka |  Tear cry
Takže aby jste pochopili o co go. Takže Tear Cry je postaveno na 7 světech, které dělají z Tear Cry to, co je dnes. Tady je stručný popis dvou těchto světů.


Ghostery
Ghostery se odvozeno od anglického slova ghost- duch. Když někdo v Tear Cry umře, ocitne se právě v Ghostery. Je to říše boha Akeho. Když zemře někdo z ze strany dobrý, Haidy se do Ghostery vydá aby ho zachránila. A většinou se jí o povede...


Temno
To je další svět, bez kterého by Tear Cry nebyla. Tato říše je vedena bohem Askem, bratrem Akeho. Temno se skrývá v jádru země Tear Cry a je to jedna z mála věcí, kterou nemůže Hidatsa zastavit.


Další jsou: Pandorie
Enforie
Alegonie
Norie
Forenie

Tak snad jste si něco zapamatovali, jo a Spojené světy bude i název jedné z kapitol Tear Cry- Deník Minulosti ;)

Retro Dess- 1. Jewelry :)

28. září 2010 v 0:15 | By Hidatsenka |  O blogu
     Jo jo... starý časy... Ten, kdo zná tento blog od samých začátků už jistě poznal, že tohle je první dess tohoto blogu. První dess na mém prvním blogu, ten nejhezčí, který jsem kdy viděla. Plný pohody a přátelství... Možná si říkáte: "No jeda, nějakej starej dess..." Ale pro mě je tento dess ten nej a navždy mi zůstane v srdíčku. Musím uznat, že takový měkký krásný design uměla a umí jen Jew. Jistě, třeba Serenity nebo Dragonisa dělají také krásné dessy, ale tento je pro mě nej. Nejkrásnější, ale také nejsložitější. Je to totiž jediný dess, který dodnes neumím nastavit, protože jeho nastavení je tajemný jak hrad v Karpatech a vyzná se v tom jen jeho autorka Jewelry.

     Už mě přestalo bavy pořád dělat jako blbec nové dessy. Proč? Proč dělat tolik nových dessů, když ty staré jsou také krásné? Takže tento nádherný dess tu bude pěknou dobu, se připravte. A jen co na ICQ zastihnu Jew, požádám ji, jestli by mi ho konečně nenastavila tak jak má být. Fajn, možná je teď in téma Starlights, ale já už jsem dess na toto téma měla, takže ignor a flegma! Až vyjde Bella Sara Pantheon, tak si sem jednoduše dám ten dess na tohle téma, který mi dělala nedávno Serenity a bude to! Žádný nový dessy, dokud zase neobnovím ty nejkrásnější z těch starých, ok?

     Prosím napiště mi názor na Retro Dessy, ráda bych ho slyšela. Doteď si pamatuju, jak se mi rozzářily oči když jsem přišla na blog a byl tam koment od Jew, že mám u ní ten dess. Chtěla jsem modrej nebo růžovej, a ona z toho udělala krásnou fialkovou.Když jsem ho u ní spatřila, celý den jsem vyprávěla doma o novém dessu. Blog s tímto dessem mě tak bavil, že jsem chodila spávat kolem půlnoci. No jo, sladký starý časy. :)

     Tak zavzpomínejte i vy na svůj první dess a jestli ho ještě máte a rádi na něj vzpomínáte, tak si ho také nastavte a připomeňte si tu pohodu, kterou jste prožívali na úplném začátku. Své první dessy najdete v galerii, musíte je tam mít všichni uložené, proože když dess nastavujete, obrázky k tomu dessu ukládáte do galerie a tam zůstanou už napořád. Já jsem tam tento dess objevila před chvílí. Už dlouho jsem chtěla Jew o něj poprosit a úplně jsem zapoměla, že je v té galerii. Tak se tam jistě koukněte a myslím, že ty vzpomínky vám dají chuť do blogování! :)

New kastiolka+ Překvapeníčky pro Serenity :)

27. září 2010 v 22:10 | Hidatsenka optimistické tornádo :) |  Moje Sbé XD
Takže tady je Kastiolka Já a Colm :)
Colm a Hidatsa


A tady je překvapeníčko pro mou milou Serenity :). Pomohla mi když jsem byla na dně, a pomohla mi s tím jediným, co mě uklidní, sehnala mi new brushe ho PSka xD. Tak tady má takovou maličkost na oplátku :)
For Serenity
Tak snad se jí bedu ten dáreček líbit, jo a dělám pro pár mě blízkejch lidiček kastiolky :), tak pak uvidíte :)).

SOND- První kolo

27. září 2010 v 18:06 | Hidatsenka |  Soutěže a Bleskajdy
Takže kdo má postoupit do druhého kola Sond??

Pod ní je
Wichiten
Pod ní je
DragonisaPod ní je
Serenity


Pod ní je
VeriseQ

Pod ní je
Ali

Pod ní je
Pajik
Pod ní je
Sandy

Pod ní je
Sirocco

Pod ní je
Jewel111

Pod ní je
Wendys


Hlasovat můžete v anketě pod článkem! A prosím hodnoťte vzhled a né to, že je to vaše Sb nebo kamarádka, ok? :)


No tak honem!

27. září 2010 v 12:52 | Hidatsenka |  Soutěže a Bleskajdy
Hele lidi prosím vy nechcete tu SOND?? Zatím tam jsou je čtyři lidi! Hele prosím přihlaste se kdokoliv, je to jen hra, ať můžem začít. :( Odkaz na přihlášky je tady >>SOND<<
Jo a tady je pořadí těch, co už se přihlásili, začínáme až vás bude 10!

1) Wichiten- bellasara224.blog.cz
2) Dragonisa- please-feed-pet.blog.cz
3) Serenity- jancinblogik.blog.cz
4) VeriseQ- veronika197.blog.cz
5) Ali- happy-horseshoe.blog.cz
6) Pajik- bellasara20.blog.cz
7) Sandy- magic-life-with-animals.blog.cz
8) Sirocco- sirocco.blog.cz
9) Jewel111- jewel111.blog.cz
10) Wendys- bellasarabella.blog.cz


Konec a jdeme na to, první kolo začne za pár minutek, a žádné shánění hlasů!!


Horehronie

26. září 2010 v 15:44 | Hidatsenka |  Tear cry
Takže tohle je zatím můj nejlepší koní! Je to hřebeček to Tear Cry, no a byl hodně těžkej :D. Pozadí mi bohužel nešlo dát, tak jsem na to vykašlala i tak mi dal dost zabrat :D. A tady je jeho info:

Jméno: Horehronie
Pohlaví: Hřebec
Manželka: Kitten
Hříbata: Nejstarší syn Said, pak mladší syn Brave a nakonec měli jaště malého Puzzleho, ale ten zemřel
Věk: 5 let
Země výskytu: Tear Cry, území Hera
Záliby a koníčky: Stará se o květiny :)
Oblíbená květina: Slunečnice
Doba vymíšlení koně: 5 minut
Doba kreslení koně ručně: 56 minut
Doba kreslení koně v Photo Shopu: 5 hodin a pár desítek minut!!!
Foto:
Horehronie

Přísný zákaz kopírování, dal mi pořádně zabrat takže jestlio ho někde uvidím, tak toho kopíráka nahlásím a osobně mu zakroutím krkem!!!!!!!


Zápis do SOND! :)

26. září 2010 v 14:04 | Hidatsenka |  Soutěže a Bleskajdy
Takže lidi vyhlašuji SOND, neboli soutěž o nej dess! Kdo chce, ať se zapíše :). Startujeme až bude nejmíň 10 lidí zapsaných.

Pravidla:
1) Dess musíte mít na blogu nastavený.
2) Musíte být autore dessu.
3) S jakým dessem příjdete, s takovým budete soutěžit až do konce.
4) Hlásky si neshánějte, to budu dělat já!
5)Musíš sem pravidelně chodit a sledovat stav hlasů, které máš :)

Vyplňe mi tohle, položky označeny hvězdičkou jsou povinné, ostatní jen dobrovolné:


1) *Přezdívka
2) *Blog
3) *E-mail
4) Věk (jen pro informaci, abych pochňápala úroveň dessu)
5) Téma dessu (nebo ho určím sama
6) Stáří dessu
7) Doba výroby
8) Ok, to je vše :)


Tkže těším se na přihlášky, ale jestli se nikdo nepřihlásíte, tak už fakt newím... :(

Pracuje se na tom :)

25. září 2010 v 14:54 | Hidatsenka |  Dessy a jiné výtvory
Takže už přes dvě hodiny sedím u PSka a maluju koníka. Snad se vám bude libít. Mám ho namalovanýho ručně a pak jsem ho podle toho ručního malovala v PSku, protože to ruční mělo příšernou kvalitu! Ale musí uznat, že layery jsou v PSku to hlavní, co spojuje nás a kreslíře BS.... všichni je používají a s jejich pomocí je kreslení ve Photo Shopu hračka! ;)

Koníci blogu ze Starlights!!

24. září 2010 v 18:08 | Haidy |  Koně blogu
Takže mám new koně blogu a jsou to Orion a Polaris. A pro Vodatsu mám Comet a Siriuse. Tady jsou obrázky úúúplně všech mých koní ze Starlights:

Koně blogu:
1
2Rodina blogu (která je ve Starlights taky, ale hříbata se někam zatoulala :D) :
3
4A to je vše, jo a tady jsou koně, který jsem zabrala pro Vodatsu :) :
6
7Tak jo, snad jste to pochopili. Zdroj obrázků je VeriseQ. Bohužel větší nebyli, ale myslím, že i tyto obrázky jsou krásný :).

Dess na téma podzim :)

23. září 2010 v 21:51 | Hidatsenka |  Dessy a jiné výtvory
Takže lidi hrála jsem si zase s PSkem. Chtěla jsem vytvořit nějaký krásný a složitý dess na téma podzim a vznikla z toho primitivní kastiola. Ale bude z toho dess, mno :D. Ale masím se přiznat, že tohle je můj první dess na téma podzimu :). Jo a ten dessík najdete tadyk, ale nastavím ho až zítra, dnes už je moc pozdě. Tak snad se vám líbí :)

- Vaše Haidy :)

Tear Cry- Deník Minulosti: Kapitola devátá- Proroctví Temných

23. září 2010 v 19:22 | Haidy |  Tear Cry- Deník Minulosti
Ok, promiňte že mi to tak trvalo, ale neměla jsem na to čas, tak tady je kapča dlouho očekávaná :) je taková tajemná, tak snad se vám zalíbí.

Prosím pomozte mi :(

22. září 2010 v 19:22 | Haidy |  O blogu
Ahojda všeci. Mám na vás prozbu. Potřebovala bych se vás zeptat jestli neznáte jméno tohodle kluka:
:)
Má něco společného s natáčením Jak vycvičit draka. Vím, asi mi z toho zase pořádně hrabe, ale já to prostě musím vědět!!!!! Jo a todle je moje teorie:

Vlastně když naanimovali Colma, tak existoval někdo, podle koho Colma stvořili, skutečný člověk, který vypadal jako Colm. To stejný je možná i s tímto klukem, mám pocit, že podle něho vytvořili postavu Škiťáka.

Prosííím, moc vás prosíííím. Je to pro mě mooooc důležité! :(

Jo a tady je ještě fotka z premiéry filmu z Los Angeles, což znamená, že logicky musí mít s tím filmem něco společného:
:)
Sice tady vypadá trochu starší, ale to je jedno. Tak prosím popřemýšlejte jestli ho náhodou neznáte i z jinýc filmů, jo? :)

Krásné obrázečky z filmu Jak vycvičit draka (How to train your dragon)

22. září 2010 v 15:01 | HaidulLinQa |  Filmy, které stojí za shlédnutí!
Takže tady jsou, ale kopírovat jenom se zdrojem, ok??? Jinak nahlásím, sháněla jsem je dlouho!!!!!
1

3
2

4
5
7

Jestli mi to někdo skopíruje bez zdroje tak je mrtvej!!!!!


Heh tak todle mě zabíjí xDDDD

21. září 2010 v 14:23 | HaiduLleSs |  Novinky
Ej zkuste kliknout zde a myslím, že příštích pár minut se nebudete vůbec nudit xDDD. Jen to nedoporučuji lidem se slabší trpělivostí... ale láká to! xDDDDDD

P.S. Ale musíte si to všecko přečíst, nebo to není sranda xDDDDDDDDD.

Heh, trochu pozdě, ale přece :D

19. září 2010 v 13:19 | HaidulLe :D |  Tear cry
Takže zapoměla jsem vám říct, že blog TC se pořádně rozjel. Najdete ho tady. Tam tam skočte a nezapomeňte se zapsat do tréninků, bude to stát za to, hlavně moji z Hera jsou chudáci :D.

Seznamova skrýš 2- Co vlastně hledat? :D

19. září 2010 v 12:00 | HaidulLinQa |  Soutěže a Bleskajdy
Takže ta věc kterou hladáte je...

Seznamova skrýš 2

19. září 2010 v 10:30 | HaidyseQulLinQa :D |  Soutěže a Bleskajdy
Takže je tu další kolo seznamovy skrýše. Plsík kdo chce soutěžit, tak ať se zapíše. Hlavní cena je kód z Bella Sara Sunflowers, druhé místo je nějaké plusko pro Tear Cry a třetímu pogratuluju :D. Tak honem, ale pokud se nezapíšete, tak nemůžete hledat. Za chvíly vám řeknu, co budete hledat a dám vám nápovědu :D.

Lauren Sirocco Bloodstar

17. září 2010 v 21:54 | Hidatsenka |  Devítky- Hero
Takže Siri, tu máš profil, ok?

Jméno: Lauren Sirocco Bloodstar
Stádo: Devítky, bojové Hero
Titul: ???
Vzhled: ???
Povaha: ???
Ilustrátorka TC: Ano
Přeměna: Nemá
Kluk: Nemá

To bude teda mazec!! :D

17. září 2010 v 14:27 | HaidynQuLe SaRaH Tonks :D |  Tear cry
Tak mám super změnu!! Patroni stád dostanou heslo od blogu pro TC a budou sami vyhlašovat aktivyty pro své stáda!!! Budou se o svá stáda starat a cvičit je... pak vám to dovysvětlím :).


Př. Já jako patronka Hera vyhlásím, že všichni z Hera můžou jít na tréning. Do vašich profilů vám pak zapíšu něco jako zkušenosti. Za každý tréning dostanete jednu zkušenost a nejvíce jich můžete mít 100 :D. Kdo dosáhne stovky, ten MOŽNÁ bude mít své vlastní stádo!!! :) Jo a když tam napíšete, že bude tréning, tak ho popište, třeba že se bude bojovat meči, nebo budete zápasit s chimérami nebo se učit zkrotit divoké pegase... Prostě něco cool :D. Takže vám pošlu heslíčko do mailu a bude to hotovo :D. Myslíte, že to bude dobrý?? Napište názor a hlavny moji Tear Cryjáci z mého Hera, vy se těště, vy budete mít tréningy hóóódně často!! xDDD

Sofiina Armáda- jak vzniklo jméno??

16. září 2010 v 19:57 | Haidy |  Tear cry
Takže zdřejmě vás zajímá, jak tohle jméno vzniklo.  Tak vám vysvětlím ten příběh od začátku.


Kdysi dávno žila v Tear Cry mladá klisna jménem Sofia. Byla černá jako noc a jediné, co na ní bylo světlé byly její podkovy z lávy. Sofie byla takové odrostlá hříbě. Vykládala se pověst, že je dcerou samotné Atheny, bohyně moudrosti a Filiuse, boha spravedlnosti. Vždy se zastávala slabších a omáhala těm, kdo pomoc potřebovali. Své přátele si chránila jako korunní klenoty a byla pro mě schopna udělat snad cokoliv.

Sofie a její kamarádi každý den obcházela celou Tear Cry a hledala zlé, stínové koně, kteří chceli jiným pouze ubližovat. Při jedné této obchůzce stínový kůň Morfoir zajmul jednu Sofiinu kamarádku a chystal se ji před jejíma očmima zabít. Sofie však něco takového nemohla dopustit a obětovala život pro záchranu kamarádky. Morfoira zabila, ale on zabil také ji. Její kamarádi z toho byli celí špatní, ale věděli, že když tu už není Sofie, tak někdo musí chrínit slabší místo ní. Pro založili Sofiinu Armádu, která nesla jméno podle jejich hrdinky a hlavně kamarádky. A tak ve jménu Sofiiny Armády chránili dobro a spravedlnost až do dnes...


A dnešní generace jsme my :D.

Jupíí, já jsem prostě magor xD

14. září 2010 v 14:49 | Haidy |  O blogu
Ááááá, krásný pocit... na konebs jsem napsala přes 70 nesmyslných spamových komentů, tak jsem spokojená! :) To bude asik mazat dlouho, mrcha! Kopíruje, tak ať maže :D. Mno jo, může si za to sama. Ona ví, jak moc ji nenávidím a jak moc jsem na ni vysazená, a myslí si že to spraví jen tak, že mi zakáže komenty, ale já si umím IP adresu měnit!! :P Smůla, lepší zůstanou xD. Snad si dá říct a bude konec kopíraček blogů BS!!!!!!!! :))

Dess pro Jewel111 :)

13. září 2010 v 19:31 | Haidy |  Dessy a jiné výtvory
Takže máš u mě ten dess, pak ti ho ukážu, teť musím letět, ok?? :)

Tak a už jsem tadyk, tak tu ho máš :D
Pro Jewel111
Je takovej noční a myslím že i originální :)... tak napiš jestli ho chceš, jestli jo, tak ti ho pak nastavím, ok?? :D Uff, ale dal mi zabrat čéče XD. Jo a koně blogu budeš muset mít vypsané v menu, na záhlavko se to nehodí ;).

Jewel :)

13. září 2010 v 6:30 | Haidy, Hidatsenka |  Tear cry
Takže tohle je úprava koníka Godiva. Godiva je celá světle hnědá, její původní obrázek jsem si ale smazala. Každopádně ho musím znova najít. Tak jsem si s ní trochu pohrála v PSku a vznikl u toho Jewel!! Sice nemá ohlávku z perel, ale vypadá s ní blbě. A navíc ve Starlights ji taky nemá, tak co! :D Snad se vám líbí, mě teda moc. Jo a kopírovat mohou jen Sbéčka se zdrojem, ok?? :) Protože jsem ho sama vymutovala z Godivy! :D
Jewel by me :)

Moje nej kastioly :)

12. září 2010 v 17:33 | Hidatsenka |  Dessy a jiné výtvory
Takže tadyk máte moe nejhezčí a nejpovedenější kastiolky :) Snad se vám líbí. To Magic ghost... to sice nené kastiola, je to záhlaví dessu, ale už je z toho kastiola! :D No nic, jo a jestli ještě moc neznáte pojem kastiola, tak to je obrázek nebo fotomontáž s magickým, temným nebo kouzelným nádechem. Je to prostě jen obrázek pro potěšení srdíčka :). Tak konec vysvětlovaní, tadyk to je.
Magic Fountain...
Mysteryous...
Ghostery...
A ty dva nejhezčí na konec :D
My beautifull nightmare...
A úúúplně nejhezčí a nejnovější je tento :D
Next world...
Tak co, líbí se kastiolky?? :) Daly mi zabrat, ale bavilo mě to a to má být to hlavní. Jinak jsou zkresleny tak, aby se z nich daly udělat dessy, kdyby měl někdo zájem :D. Tak jak byste to ohodnotili, no?? XD

Chce se mi z toho vážně brečet...

12. září 2010 v 15:32 | Haidy, Hidatsenka |  Novinky
Fajn, už brečím. A chcete vědět proč?? Protože jsem si do PSka stáhna něco málo přes 49 sad nových brushů a najednou je vše pryč. Celý PSko se restartovalo. Jsem ho po dvouch dnech zapla a co nevidím... vše od znova :´(. Takže moje těžce nastahovaný brushe, moje vlastní brushe koníků BS... to vše je teď v pr**li a já jsem naprosto blbá, že jsem si to neuložila :(. Takže brushe musím dělat všechny novu, tak to bude trochu trvat, ale jen pro představu tady máte seznam všech brushů, který tam byly :(.
Brushe bs
Brushe bs 2
Brushe bs 3
No jo, jsem prostě úplně blbá!!!!!

Wow, brushe pro vás!!

9. září 2010 v 18:07 | Hidatsenka |  Dessy a jiné výtvory
Lidičky zlatí, dostala jsem úžasnej nápad!! Napadlo mě vyrobit sadu brushů koní Bs, a tak jsem se dala do práce. Udělala jsem pro začátek 6 brushů vodních koní z BS+ koníka Ticlebita. Musím nějak zjistit jak vám ty brushe poslat kdo by měl zájem. Budu dělat i brushe pegasů i normálních koní SB. Až se naučím to nějak zformátovat, tak mi napíšete kdo by měl zájem a já vám je přes icko nebo mail pošlu, ok?? Tak tady máte zatím aspoň obrázek těch brushů, ok?? :)
Brushe bs


Tak co, líbí se vám?? Myslíte, že se povedly nebo jsou špatný. Napište prosím hodnoceníčko, díky :).

NIKDO nebude kopírovat nápad a zatím ani brushe!! Nápad udělat tyhle brushe jsem měla první, tak se pls neopičte, ok????


Wow, ohniví koně!!!!

8. září 2010 v 22:14 | Haidy |  Dessy a jiné výtvory
Týýýýjo, na webu jsem našla jedno super videjko, které vás naučí +udělat z normální fotky ohnivého koně!!!!! Bohužel, adresu jsem zapoměla, ale už to umim :D. Předělala jsem svoji Queen tímto stylem a vznikl z toho Fire. Je to vážně složité, ale suprové! Trochu jsem to sprčila, ale na první pokus dobrý, ne?? Jo a dokonce umím dělat z obrázků brushe!!!!! :P No jo, co ten google nenajde :D.  Jen smůla, že celé to video je v angličtině XD!!
Fire Queen
Nekopírovat!!!! Jestli to u někoho uvidím, tak ho NAHLÁSÍM!!!!!!!!

New volný dess

7. září 2010 v 21:46 | Haidy |  Dessy a jiné výtvory
Tak tady je můj další dess, a myslím, že je asik nejpovedenější, až na ty okraje, ale něco vymyslím :D. Plsík napište jak se vám líbí.

-Haidy

Začínám mít Tholandrovské manýry XD

7. září 2010 v 17:34 | Haidy |  O admince
Wow, začínám se chovat divně... jsem v osmičce, takže se šrotím, abych měla dobré známky. Se chci pak dostat na grafickou školu :D, moc by mě to bavilo, ale musím se hodně snažit. Právě pracuji na svém asik nejlepším obrázku vůbec, ale to bude asik nadlouho :P. Jinak nedivte se plsík, kdybych psala tak trochu nadřazeně a povýšeně do komentů :D (teda s vyjímkou blogů, kterým nadávám jako třeba Bellasara Sb, to je záměr :D). Ale někdy si to neuvědomím a píšu jako dospělák XDDDDD. Kdyžtak Sbéčka máte právo mě z toho nebe srazit zpátky na zem do reality XDDDDD. Jo a jinak nepotřebujete někdo gragičku pro blog??? Beru ještě jednoho človíčka. Dělám grafičku i Jewel111, tak ještě jednoho človíčka, ale máte čas jen do 9.9.2010, pak máte zbytečné psát. Grafička je od toho, aby vám dělala dessy, koně blogu, občas i special diplomky, atd... Tak se těším na komentky :).


Jo a ještě něco. Chcete obnovit patronismus?? To znamená, že někdo zběhlý z blog jako je třeba Serenity nebo VeriseQ si vybere nějakého "nováčka" (myslím tím někoho, kdo s blogem začíná) a tomu bude pomáhat. Bude mu s blogem radit a vysvětlímu některé věci ohledně blogů... asi něco takového, co pro mě byla Jewelry. Pomohla mi se zvednout ze země když jsem začínala a zčásti díky ní je tento blog na takové "úrovni", na jaké je. Takže prosím napište svůj názor na Patronismus :).

Tear Cry- Deník Minulosti: Kapitola osmá- Druhá strana mince

6. září 2010 v 16:28 | Hidatsenka |  Tear Cry- Deník Minulosti
Tak co, stýskalo se vám po Tear Cry?? Vím, to co spisovatel namačká na tři listy já mám v jednom odstavci, no tak ale, aspoň máte míň čtení a víc příběhu XD. Text ve velké koncentraci :D. Tak tady máte další díl, ok? :)

Tak se zase hlásím XD

6. září 2010 v 6:54 | Haidy, Hidatsenka |  Hlášeníčka
Takže lidičky, newím co dál... Tear Cry je odstěhovaná jen z poloviny a já newím jak to rozdělit XD. Takže blogy budou propojeny a budou na sebe navzájem odkazovat, ok?? Se mi ty profily necou všechny předělávat XDDDDDDDDDDD.

Jinak musím se pochlubit, já debil jsem za ty dva dny viděla přesně 5x film Jak vycvičit draka. :D A pořád mě to ještě neomrzelo! Ale po tomhle filmu se začínám trochu zajímat o draky, z čehož plyne že do Tear Cry asik zapasuju i tyto potvůrky (né že by tam už nebyly XD). A co vy?? Jaký film je momentálně váš nej a jak stíháte školu a blogy?? Někteří máte jistě jich víc, že?? Já mám třeba 1...2...4! O jiných newím XD. Ale jeden jsem musela stopnout (viruálku), a na ten na dessy skoro vůbec nechodím. Takže mám jen dva, ale i ty mi dávají pořádně zabrat.

Jestli jste už dívali na čas článku, tak bystřejší jistě postřehli, že píšu ráno před školou. Tak co, jak se vám líbí ve škole?? Zvykáte si na tvrdý režim?? :D Jen napište názory :).

Zase new dess XD

5. září 2010 v 19:23 | Haidy Sarah Tonks |  O blogu
Takž jsem byla přinucena změnit dess. Ten předchozí byl až moc černý XD a chcelo to změnu, něco lehkého a světlého... a jelikož jsem už po uši zamilovaná do filmíku Jak vycvičit draka, tak téma bylo jasné XD. Snad se vám líbí, mě teda jo, i když je takovej jednoduchej. Jo a doba výroby přibližně 15 minut. Tak honem napište názor, ok?? :)