+ + +
NÁBOR AFFS>>> Uzavřeno :')

B L O G - N E N Í - A K T I V N Í .
Slouží pouze jako muzeum mých vzpomínek z dětských let :)
Omlouvám se za naivní obsah, ale nemám to srdce blog smazat
ani renovovat, takže veškerý obsah zůstává autentický.
Děkuji za pochopení.

Vaše Hay~

Květen 2010

Mám virtuálku!!

29. května 2010 v 21:06 | by Hidatsenka |  O blogu
Takže jsem si dnes založila virtuální stáj Imagine! Její adresa je haidy-imagine.blog.cz a příjmám členy!! Už dlouho jsem o tom přemýšlela a tak jsem to teda provedla.  Snažila jsem se to dnes trochu rozjet, tak newím mno... Hlavně se tam plsíík někdo zaregistrujte a kupte si koně, neboť já se tam hrooozně nudím, když je tam jen Wichi! XD Ale nebojte, tento blog bude vždy ten hlavní a chodit sem budu tak jako dříve. :)

- Hidatsenka

Bombardace! XD

29. května 2010 v 12:56 | by Hidatsenka |  O blogu
Tak co, jak se vám líbí nové menu? Vím, celé jsem ho rozbombardovala, ale nebojte, bude to v pořádku! XD Jestli k němu máte nějaké připomínky nebo tady, tak dejte vědět, ju? Ráda si vás vyslechnu a kdyby jste měli jakékoliv rady ohledně exteriéru blogu, tak to napište do comentů, ju? Díky. :) Jo a asi bude novej dess, jo? (Pokud si přemůžu a začnu ho dělat! XD)


- Hidatsenka

Noví koně blogu??

28. května 2010 v 20:14 | by Haidy |  Koně blogu
Takže zabírám si koně Phoebe a Twinklehop z Moon Fairi jako koně blogu. Jelikož jsem ještě newiděla pořádně, jak vypadají, tak až uvidím jejich větší obrázky tak jednoho z nich propustím, ju? Takže zatím jsou OBA zabraní! :)

Novinkýýýý!! XD

26. května 2010 v 22:26 | By Haidy
Takže novinka číslo 1: Zabíhám si koně jménem Starlight! Jelikož se stáda Bella Sary jmenujou podle jejich zakladatelů( Valerk, Shahazar, Sunflower, Moonfairi, ...), takže kůň Starlight by měl taky existovat. Takže jestli bude v edici Starlight, tak si ho zabírám, ju? Jo a předpokládám, že v Starlight bude i Lukan, Saphirine nebo Firebright, ale ten může být i z Bella Sary, takže newím...

A novinka číslo 2: Kdo z vás četl můj překlad knihy Bella Sara Sunflower, si musí pamatovat, jak na začítku kapitoly Emma škárlila Colma, ať jde za tou Shine, se kterou tančil na plese Bely? No a viděli jste někdy někde knihu Amia and ice gems? No tak Amia je dcera ´legendárního´ koně Jewel, no a ta Amia se seznámí s tou Shine a společně mus najít ledové drahokamy... (ale totéž hledá i Jewel, ach ty geny! XD)
A jistě už jste viděli obrázek Jewela z Treasure jak stojí u toho orchidejovýho trůnu, kde je ta panenka Gertrůda, tak ta je živá! A je to Jewelova i Shinina dobrá kamarádka a tu panenku Gertrůdu unesou lovci pokladů a Amia a Shine ji hledají... A to je hlavní obsah nové knihy Amia and ice gems, kterou čirou náhodou ilustroval můj veliký vzor Jennifer L. Meyer! A až se dostane český překlad knihy k nám do česka, tak si ji jistě hnéééd koupím! :) Jo a věděli jste, že právě každým dnem by měla vyjít knihy Mysteriozní Farah? (Anglicky Misteryous Farah.)


Tady teda ještě jednou obrázek Amii a Shine :) (Když on ten obrázek je tááák kwáááásnej! XD )
Amia a Shine :)
Tak já už jdu spáát tak dobrou noc nespavcům a pááááá! :)

- Hidatsenka

Tear Cry- Deník Minulosti: Kapitola třetí- Na dotek smrti

26. května 2010 v 18:07 | By Haidy |  Tear Cry- Deník Minulosti
Tak minule jsem vám to utla u tom nejhorším tak doufám, že mě za tuhle kapitolku nezabijete. Já toho tky lituji, ale jinak to nešlo! :(

Klik na c. č. now! XD

!!Obrázek blogu!!

26. května 2010 v 4:00 | By Haidy |  Kreslíři Bella Sara
Takže kresba Amii z knihy Amia and ice gem ( Amia a ledový drahokam) se stává obrázkem blogu!! Jo a je od mojí hvězdičky blogu, samotné Jenny Meyer! Takže pište, jestli se vám líví tak moc, jako mě!!! :)
Amia a nějaká holka, jméno zjistím pak :)

Chcete?

25. května 2010 v 21:52 | By Haidy |  Tear cry
Chcete teda to pokráčko v Tear Cry? Ale je to fááákt zlý, když jsem to psala, tak jsem dopsala tu další kapitolu, a poté 3. už jsem nechtěla psát dál, jsem se málem rozbrečela!!! Já jsem blboun, já to neměla dělat!!! :( Se mi po té osobě moooc stýská! Tak já už vás nebudu trápit a zítra vám sem dám další kapitolku, ju? A možná to stihnu ještě dnes, tak vydržte do 22: 09, ju? Plskýýýýý! :(


Jo a tady ještě ten slonííík pre Serenity aby nebrečela! XD Koně blogu z toho maly šííílenej výtlem!! XD Ale hezkej, ne? Tak co, Serenity, líbí se slonííík? Jestli chceš, tak si ho dej na blog na znamení, že je tvůj :)
První, hlavní:
Slonííík! XD
Druhej, malej, ale roztomilej! XD:
Sloníík Štístko! XD

A tady ještě něco od koní blogu XD, oni si v tom obchodě nemohli furt vybrat a asi mi nerozuměli slovo SLON!!! xD

Želvička Emička proti stesku! :)


Shine, pro lepší náladu! :)

Tak co, ještě pořád se ti chce brečet? A teď jsi kompletně vybavená proti stesku, pláči i únavě! XD

Pro mé věrné Sbénko Serenity!! =*

25. května 2010 v 20:35 | By Haidy |  Moje Sbé XD
Tak tady máš od nás něco k svátku:
Od Grifel
Od Mote
Od Hidatsy Sarah
Potvory!! Tak já donesu přesně 99 růží, sháním je po květinářstvích jak idiot a nakonec mi je Mote šlohne a rozdělí si je s Gryfel, a na ostatní nic nezbyde!! Ale já jsem si jednu nechala, ale pak jsem ji dala Hidatse, aby jí to nebylo líto, takže ty růže jsou od Mote, Gryfel a Hidatsy, a ostatní koně blogu ti posílají pozravy a blahopřání.

Jo a tady teda něco ode mne, přece jen ti něco musím dát! Tak tady jsou dvě malé ode mne, to víš, oni zbrojí s modrýma, tak já musím s růžovejma fialovejma!!
Ode mne malá
Ode mne veliká!


Všecičko nejlepší k svátečku, Serenity!!!! :)


Bleskajda hromajda 2!

25. května 2010 v 16:59 | By Haidy |  Soutěže a Bleskajdy
Takže chcete sem malinkou bleskajdu? A řeknu vám, je to těžký!

1) Kolik karet Bella Sara máš?
2) Jak dlouho se o Bella Sara zajímáš?
3) Napiš nejméně 9 koní z Moonfairies
4) Jaká mota mají na kartičkách Fiona, Bella a Thunder? (plsky v angličtině)
5) Napiš jaké znaky mají stáda Pantheon a Elemyn a vypiš ce nejvíce koní ze stáda (př. patron stáda Elemyn: Příšerka, Královna stáda Pantheon: Myšpulanda, Král stáda Elemyn: Myšpulín , ...
6) Líbyla se ti bleskajda?
7) Tak jo, napiš své jméno, blog a co chceš na odměny, ju?
8) Jo a ještě vypiš jména všech těchto koní včetně toho kousku toho bílýho v levo nahoře:
Koně, ale jací nepovím! XD
9) Jo a vyjmenuj nejméně 9 Bella Sara stád ( správně jich je 11! :D )


Takže první dostane konííška, druhý dostane animku a třetí diplomek, ju? Ale klidně vás může napsat třeba 5, pokud vás to bude bavit, ju? :) Tak brzo sem dám další, jasný? Tak zatím pááá :)

Jupííííí!!

25. května 2010 v 6:10 | By Haidy |  Koně blogu
Jupíííí!! Díky VeriseQ už vím, jak se jmenuje moje hříbátko blogu!!( No teď už ale koníček, mno! XD) Takže se jmenuje Mote a je teda z Moonfairi, ju? Jo a ještě vám tímto oznamuji, že nový dess blogu bude ve stylu stáda Pantheon, neboli koní spřátelených s bohy, jako třeba Athena, Apollo, Venus, Oracle,... tak se těšte!

A tady konečně obrázek Mote. Rozhodně mnoooohem lepší kvalita než ten předchozí obrázek! XD

Jo a zdrojííík je (samozdřejmě!! XD) VeriseQ, ju?
Mote
Tak co, líbí se vám konííííšek? :)

Tear Cry- Deník Minulosti: Kapitola druhá- Proti vlastní fantasii

20. května 2010 v 21:41 | By Haidy |  Tear Cry- Deník Minulosti

Tak tady máte další kapitolku. V záloze mám dopsaný asi dvě kapitolky, ale to až zítra, dnes musím hooodně psát, aby jste se mi tu nenudili! XD Tak tady je dnešní poslední kapitolka, ju? :) Jsem moc rááda, že se vám to líbí! :)

Klik na c. č. now! XD

Tear Cry- Deník Minulosti: Kapitola první- Čísla zvěstí smrt!

20. května 2010 v 18:32 | By Haidy |  Tear Cry- Deník Minulosti
Takže tady to máte a přeji pěknou zábavu, ale jestli si to nikdo nebude číst, tak asi nebude pokráčko! :( Klik na c. č. now! XD

Tear Cry

Deník minulosti


    Bylo nebylo, žila jednou jedna dívka, která měla ohromnou fantazii. Dokázala s ní dělat věci, které se vymykaly lidskému chápání. Ona totiž dokázala svou fantazii přenést do reálného života.


Těšte se! :)

18. května 2010 v 19:01 | by Haidy |  Tear cry
Takže se těšte, protože sem budu dávat knihu Tear Cry: Deník minulosti!! Samozdřejmě po kouskách. XD Ale chci vás varovat, že aby jste to pochápali, tak si musíte přečíst PRVNÍ DÍL, který sem dám zanedlouho. Takže se těšte a myslím si, že to natchne milovníky fantasty s velikou představivostí, protože jestli si to budete poctivě v hlavě představovat, tak se vám to bude jistě líbit! :) Hlavním hrdinou bude chlapec Percy Kennor, jenž se se svojí dobrou kamarádkou Carou ocitne v novém světě, světě Tear Cry. Spolu s jejich novou kamarádkou Hidatsou pomáhají spravovat zemi Tear Cry a pokusí se Hidatse pomoci najít Deník Minulosti... Prostě doufám, že se těšíte, já se totiž těším mooooc! :)
Hidatsa z příběhu Tear Cry

Můj další výtvor ve Photo Shopu

17. května 2010 v 15:07 | by Haidy
Ten Photo Shop je prostě úúúžasnej program!! Na to, že neumím ani trochu kreslit se v tom fáááákt vyžívám! :) Tento obrázek budu asi posílat Tholander, ať se jukne. Ona kreslí koně pro Bella Sara taky ve Photo Shopu! Tenhle obrázek jsem dělala podle náčrtu, kterej jsem kreslila ve škole čtvrtou hodinu ve fýze, tak to je takový narychlo. Někdy vám sem dám i ten náčrt, ale až mi pojede skener. Jo a úplně celý jsem to dělala sama a ručně, takže KOPÍROVAT POUZE SBÉ!!!! Jo a jinak ten koní se jmenuje Ametys a je to bratr Amii z knihy Amia a ledový drahokam a Sleetmena S.!! Tak proto tam je Sleetmanův pes, ju? :)
Ametys

Můj výtvor :)

16. května 2010 v 22:37 | by Haidy
Tohle jsem dělala pořád ve Photo Shopu. Celé je to moje vlastní tvorba, až na Bellin ocas a hřívu, která je z originálního obrázku, ju? Tak Sbé kopčit mohou, ale pouze s viditelným zdrojem!!!!
Jewel, Bella a Ametys

Beru si :D

12. května 2010 v 19:23 | by Haidy
Takže: beru si rodinu blogu Auroru+ Rimefaxe+ Dusk+ Down, jelikož jejich majitelka( newím, jak se jmenuje) na svým blogu nebyla skoro půl roku, a ani blog nepozastavila ani nic!!! Takže má smůlu a rodinka je má, ju? Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, jestli si můžu vzít pár Farah a Shamal. Nebude to rodina, jen pár, jelikož spolu chodí. Tak pište, pište... :)

Novej dess

11. května 2010 v 16:00 | by Haidy |  O blogu
Asi udělám nový dess, ale moc to nepude poznat. Ten starej se mi líbí, ale chce to změnu. A tak obnovím ten starej, ju? Ale nebojte, v létě sem dám jistě úplně jinej dess, ju? :)

Kterým koněm z Bella Sara bys byl/a?

10. května 2010 v 19:57 | by Haidy! XD |  Soutěže a Bleskajdy
Tak tady máte krátká testík, ale vyplňte ho po pravdě!!!!!

1. Ideální prázdniny by byly:

   a) U rybníka se šnorchlem, brýlemi a s kamarádkami
   b) Na chalupě s rodinou
   c) Na táboře se seskokem padákem nebo s rogalem

2. Nejlepší místo pro párty je:

   a) V zahradě mezi květinami
   b) Na střešní terase tvého nebo kamarádčiného domu
   c) U bazénu

3. Na svátek Hallooweena by ses převlékla za:

   a) Okřídlenou vílu
   b) Mořskou pannu
   c) Makovou panenku

4. Kdyby to bylo možné, ráda by...

   a) ...jsi pádila rychleji než světlo!
   b) ...ses vznesla k oblakům a objevovala nebe s ptáky.
   c) ...jsi zkoumala mořská dna a korálové útesy

5. Tvé oblíbené zvíře je:

   a) Zlatá rybička
   b) Bretaňský ohař
   c) Krásný, modrožlotý papoušek

Tak jen pište, pište... písněte to do comentů a já vám pak odepíšu, kdo jste, ju? Ale pohněte, nebo to stopnu, jestli nikdo nepísne! :(

Asi si beru?

9. května 2010 v 23:50 | by Haidy |  Koně blogu
No tak jelikož už jsem četla, že Serenity a VerciQ si rozebírají koně od Lenny, tak si taky asi jednoho vezmu a to... Brydu. Jestli máte námitky, tak to SLUŠNĚ napište do comentů, ju? Jinak Bryda je zatím koník blogu, ju? :)

Jo a ještě si beru koníka Fairibell. Zdřejmě bude v Moonfairi, ale newím to jistě!!!!! Ale když tam bude, tak je můj, ju? :)

Kdo mi to poví?

9. května 2010 v 9:41 | by Hidatsenka |  Soutěže a Bleskajdy
Prosííím, ví někdo jakému koni z Bella Sara patří tohle přísloví? Spend time with me and you will get your heart´s desire. Já ho asi nemám v kartách, tak kdybyste se plkýýý mohli podívat...  díky! :)

Den matéééééék!!!!

9. května 2010 v 5:00 | by Hidatsenka |  Ostatní
Ale popravdě: Vzpoměla jsi si na mamču? Jestli ne, tak to hoooonem naprav, protože má dneska SVÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁTEK!!!!!! A dej jí třeba kytičku, cos natrhala venku nebo jí dej prostě jenom pusu a řakni jí, jak ji máš ráda! Uvidíš, bude mooooocinky ráda a jestli chceš, odrecitu jí tuhle krátkou básničku. Ale né že ji zkoníš, vymýšlela jsem celou minutu!!!!! XD

Moje milá matičko,
ty jsi moje sluníčko!
Kapka rosy padá k zemi,
když tě vidím, jsem jak v nebi!

Mám tě ráda, ty to víš,
Domeček( nebo byteček) nám uklízíš,
cením si tě, vždyť máš svátek,
dnes je totiž svátek matek!

Když mě ženeš do školy,
zapomínám úkoly.
Když tě cítím, jsem jak v nebi,
obejmu tě, pusa že by?

Takže ti mé sluníko,
přeji hezký den,
směješ jen v ten krásný den!
Pro mámu! :)

Mám tě ráda!! :)Jo a jestli mi chcete pomoct ukázat, že máme naše mamči opravdu rááádi, tak si dejte plsík tyhle dvě animky na blogís, ju? Díky, máme je ráááádi! :)
Máme rádi naše mamky! :)
Máme rádi naše mamky 2! :)A tady je luční kytička, kterou jsem trhala jen a jen pro mou mamču, že ji mooooc miluju! =*
Pro mamču!! =*

Beru si... :)

8. května 2010 v 22:20 | by Hidatsenka |  Koně blogu
Vidím to, co jiní přehlíží... a právě proto si můžu zabrat dalšího konííího a další hříbátka z Bella Sara! :)


Galaxy:
GalaxyPersey:
PerseyKaller:
KallerHerd:
Herd


Phinie:
Phinie


a Spooter:
Spooter


Mateas:
Mateas


Kollira:
Kollira


Barley:
Barley


Marione:
Marione


Beuati Fly:
Beauti Fly


tady je další obrázk Teddyho, a tenhle je taky z Baby Bella! Vím, blbá kvalita, ale newa. :)
Teda a hlava Bellisima
a tady ještě Snow White( to bílý) a Painty( to flekatý)! :)
Snow White a Painty


Líbí se vám koníčci? X)

Sunflower: Kapitola 1. Vetřelec

8. května 2010 v 15:14 | by Hidatsenka |  Příběhy Bella Sara
A je to tady!!!!! Jelikož vás mám moooooooc ráda a jelikož ještě není kniha Bella Sara Sunflower v češtině, tak jsem ji pro vás sama přeložila!!! Zabralo mi to sice víc než týden, ale mám to! Je to originál ze stránek Bella Sara, nic velikýho jsem nedomýšlela ani neměnila. Sice mám teprve první kapitolu, tak ale si přečtěte, stojí to za to! :)

Jo a malá poznámka: No posuďte sami, že tam Colm teda perlil? XD Borééééééc!!!!! XDD
Click na Celý článek, ju? :)


Nová soutěž o nejhezčí blog! SONB

8. května 2010 v 10:57 | by Hidatsenka |  Soutěže a Bleskajdy
Takže je tu nová soutěž SONB!!! Přihlásit se nůže kdokoliv s blogískem o Bella Sara! Stačí do comentů jen napsat:

1) Jméno
2) Tvůj blog

A to je vše! Startujeme až budu mít 5 přihlášek!!!!

Podraz!!!!!!!!!

7. května 2010 v 16:43 | by Hidatsenka |  Kreslíři Bella Sara
Podívejte se pořádně na obrázek Kitty od Anne Tholander( Fie Tholander)
Kitty
A co vidíte? No já teda vidím, že Anne používá stejnej program jako já. PHOTO SHOP!!!!! Vidíte tu trávu kolem toho konííího? Tak ta je dělaná ve Photo Shopu, já ji umím dělat taky!! Jsem myslela, že je kreslí ručně a pak je zdigitalizuje, ale ona je dělá celý ve Photo Shopu!! A ten obrázek novej Wingse a Emmy z Moonrairi, když si ho originál stáhnete z Bellasara.com, tak se vám otevře v Photo Shopu, jestli ho máte. Protože Spoops koně taky dělá přes Photo Shop!!!!!! Tak co, věděli jste to? :)

Info kopírovat pouze se zdrojem!

Jupííííííííííííí!!

6. května 2010 v 21:30 | by Hidatsenka
Jupíííííí!!!!!!! Mám svoji první postavičku Bella Sara!! Mají je v Olomouc City, ale je tam ještě jeden poslední balíček v té hračkárně hned u vchodo do OC! Jo a mají tam i karty Treasures, Royalty, Bella's Ball a nebo starý Native Lights!!!!! Ten můj koník je z první série a jmenuje se Potawatomi. Takovej červenej pegas, asi z Magical Friends a na straně břicha má žluté "slunce". Ale jsou hoooodně malí, ten můj vzpínající se měří od kopyta k uchu necelé 4 centimetry!!!!!! Ale na výšku v kohoutku se mě vážně neptejte, takovou milimetrovou stupnici teda fakt nemám! XD
Ale jsou fáááákt krásní! =*

Jo a teda toho Thundera kašlu, ju? Ať si ho Nav nechá, mě stačí mé krásné hříbátko z Moonfairi! :) Jo a mám další písničku, ale newím,l jestli ji mám dávat na blog, tak jak písnete, tak udělám, ju? :)


P.S. Jo a nepište mi furt do comentů obíhám, ju? Já vám věřím, tak neplýtvejte časem, jasný? To jsem ráda! XD

Nový koník blogu!!

6. května 2010 v 12:11 | by Hidatsenka |  Koně blogu
A novým koněm blogu se stává... THUNDER Z MOONFAIRI!! No není to super? U dlouho ho mám zamluvenýho na koních blogu, takže né že mi ho někdo vyfoukne!!! Jo a Fionu z Moonfairi jsem měla taky zamluvenou, ale o tu ještě jednám s VerciQem, taqže to ještě není jité na 100%! A jestli se nikdo s námitkama neozve do dneška do 12:12, tak je můj a je koníkem blogu!! :D

Pro Tear Cry

5. května 2010 v 21:43 | by Hidatsenka |  Tear cry
Tak tady moji milí Tear Cry koníčci pro vás! Ale TIHLE JSOU POVINNÍ!! Jelikož jsem zjistila, že neděláte zadané koně ani kvůli korům, tak vám každý měsíc dám prověřovacího koníka, ju? Tihle jsou lehcí, takže byste je měli mít asi do týdne hotový, ju? Ale fakt je udělejte, jinak asi Tear Cry zruším, protože už to nikoho nebaví! :(


Wichi

Jméno: Nokell, hřebec
Popis: Černý, tažný a mohutný kůň a dlouhým, bílím rohem a malinkou ponožkou na levé přední noze. má bílou, rozevlátou hřívu až po zem. ocas taky bílej a neupravenej, až na zem dlouhej a dokonce se mu na zemi omotává kolem 1 kopyta. Pak si ho vem do Atumnessu, ju?


Jane

Jméno: Dillatsa, klisna
Popis: Bílá, krehká klisnička se dlouhou, černou hřívou a ocasem a křídlama od Lukana, jen mají barvy duhy. Dokážeš ji i barevně?


Lili

Jméno: Sirel, hřebeček
Popis: Malé, černé hříbě s kražoučkou, kaštanově hnědou hřívou, hnědými kopyty a ocasem. Má zářivě modré oči a na krku Talosman Modrý Krystal.

Ange

Jméno: Niaga, klisna
Popis: Bílá klina střední postavy s čeným, tygřím pruhováním a čenýma kopytala, hřívou a ocasem, dlouhý a má v ní bílé korále.

Sandy

Jméno: Joke, hřebeček
Popis: malé, bílé hříbě s krátkou, světle modrou hřívou a ocasem. Má po sobě stejnou modrou barvou veliké fleky a má veliká, čistě bílá péřová křídla.


Tak se bavte a nezapomeňte, uzavírka je 24. 5. 2010!!!!!

!!Rekord!!

2. května 2010 v 20:45 | by Hidatsenka |  O blogu
Takže jsem přemýšlela, co šílenýho bych asi tak provedla! XD Ale shodla jsem se na jediné věci, ale s tou mi můsíte pomoci. Chci mít rekord v... nejdivnějším článku! XD Né, takže:

Je to takový slovní fotbal se jmény koní Bella Sara. Každý, kdo mi chce pomoct napíše do comentů jméno nějakého koně Bella Sara, ale 1 coment= pouze 1 kůň!! nesmí být v comentech 2 stejní koně a každý človíšek může napsat max. 100 comentů denně! XD Né, prosím zkuste to! Ale musí být z Bella Sara a můžou to být i hříbata, platí? Díky a jestli se to povede, tak... tak newím! XD Ale nezapomeňte, slovní fotbal, tak ať se to dá zvládnout! XD Hrajem na 1 poslední písmeno, jasan? Tak do toho! XD

Tak znovu pro sleponě XD

2. května 2010 v 16:09 | by Hidatsenka |  Koně blogu
Zabírám si nové hříbátko blogu!!! Sice neznám jméno, ale je to malé, rudě červené hříbátko s ohnivýma křidýlkama, kopýtkama, hřívou a ocáskem a je z Bella Sara Moon fairies, takže se stává koníkem blogu, i když si nepamatuju jeho jméno! Je na albumu Moon Fairies a jestli mi ho někdo vyfoukne, tak ať se těší! Bych ho asi nahlásila!!!!!!

A tady jeho obrázek, ju?
Sice hrooozně nekvalitní, ale je to on a ten obrázek je to z toho albumu Bella Sara Moon Fairies!! 
Moje nové hříbátko :)
(P.S. Doufám, že to není Helia nebo Embaric, to by byl asi pěknej přehmat! XD)

Pro mé milé Tear Cry kreslíře! XD A změna!!

2. května 2010 v 15:57 | by Hidatsenka |  Tear cry
Mám pro vás všecky hromadný úkol, a to koníka! No není to supéér? Prý se už nudíte, tak tu ho máte a prosím do konce měsíce na blogu, ju?

Jméno: Karatik, hřebec
Popis: Bílá srst se hnědými flíčky sem tam. Má hnědou hřívu, kopyta i ocas a má zářivé modré oči. Pokud chcete, můžete mu do hřívy dát modré motýlky, rybky, hvězdičky, ... Čím dříve na blogu, tím více korů dostanete!

Ano, čtete dobře! Za každého koníka, kterého do Tear Cry namalujete dostanete určitý počet korů. Na konci každého měsíce se kory sečtou a kreslíř s nejvyžším počtem korů dostane odměnu. Kory budete dostavát jak za zadané koně, tak i za koně, které uděláte sami bez mého zadání. Stačí si ho dát jen na blog a napsat k němu, že je do Tear Cry, ju?

O počtu korů budou rozhodovat jednoduché faktory, a to třeba preciznost provedení koně, vynalézavost, složitost koně i jeho pozadí, ... Prostě každá snaha se cenní! A korovou soutěž startuji práááááávě......... TEĎ!!! Tak sbírejte, sbírejte! :)

Diplomky! XD

2. května 2010 v 15:47 | by Hidatsenka
Tak jsem se rozhodla, že místo diplomků vám dám koníky, ju? Promiňte, ale diplomky jsou starý! XD Tak tu je máte a prosím do týdne na blogu, ju? 

Pro Serenity za 3 výhry: Korem, hřebec
Korem
A pro Veve.VerciQ za jednu výhru: Viol, hřebec
Viol
Líbí? Doufám že víc než diplomky! XD

Moje Hidatsa v Tear Cry

2. května 2010 v 10:14 | by Hidatsenka |  Tear cry
Tak takhle vypadá moje Hidatsenka v Tear Cry nějak, ju?
moje Hidatsa
Tak doufám, že se vám líbí, sem ji dělala na rychlo, ju? 
Tak pá, jedeme na bazén, tak se utopím! XD Tak PÁÁÁÁÁÁ! =*

A další koníci do Tear Cry :)

2. května 2010 v 9:53 | by Hidatsenka |  Tear cry
Tak teda ještě pár koníků tady no! XD 

Safari:
Safari
Gipper:
Gipper
Kitten:
Kitten
Aneti:
Aneti
a Garela:
Garela

Tak co, líbí se vám? :)

Moji noví koníci do Tear Cry

1. května 2010 v 22:41 | by Hidatsenka |  Tear cry
Tak tady je pár koníků do Tear Cry. Sorry že je sem dávám takhle hromadně, ale lepší než nic, ne? XD Takže:

Laker:
Laker


Ever:
Ever
a Brave:
Brave


Jsou to moji miláčci! :) Takže nekopčit, dělala jsem sama!!!! A tady koník pro Veve. VerciQ do soutěže:

Nevor
Tak doufám, že se vám koníčci líbí! :)