+ + +
NÁBOR AFFS>>> Uzavřeno :')

B L O G - N E N Í - A K T I V N Í .
Slouží pouze jako muzeum mých vzpomínek z dětských let :)
Omlouvám se za naivní obsah, ale nemám to srdce blog smazat
ani renovovat, takže veškerý obsah zůstává autentický.
Děkuji za pochopení.

Vaše Hay~

Duben 2010

!!POZOR!! Zabírám si!!!!

30. dubna 2010 v 22:58 | by Hidatsenka Tonks XD
Zabírám si nové hříbátko blogu!!! Sice neznám jméno, ale je to malé, rudě červené hříbátko s ohnivýma křidýlkama, kopýtkama, hřívou a ocáskem a je z Bella Sara Moon fairies, takže se stává koníkem blogu, i když si nepamatuju jeho jméno! Je na albumu Moon Fairies a jestli mi ho někdo vyfoukne, tak ať se těší! Bych ho asi nahlásila!!!!!!

A tady jeho obrázek, ju? Sice hrooozně nekvalitní, ale je to on a ten obrázek je to z toho albumu Bella Sara Moon Fairies!!
Moje nové hříbátko :)

Já se nudíííím! XD

29. dubna 2010 v 15:54 | by Hidatsenka |  O blogu
Ach jo...Jak se máte? Já se strááááášně nudím! XD Ale to se vsákne, hlavně že je venku hezky :) asi půjdu do lesa se psem nebo tak nějak. Jo a o víkendu sem dám dárečky pro kreslíře Tear Cry za jejich snahu :). Jinak kdyby měl kdokoliv k Tear Cry nějaký keci, tak ať si je, ju? A koho by Tear Cry omrzelo, tak se může odhlásit v klidu a né jak Na... to jméno už psát nebudu. Ale tady vzkaz pro kreslíře: O víkendu bude veliká noc Tear Cry, tak uvidíte. Spoustu soutěží, hádanek, her, ... Prostě se nebudete nudit! XD Tak určitěpřijďte!

Hidatsenka

Nové obrázky z Moonfairies!!!!

26. dubna 2010 v 17:02 | by Hidatsenka
Tak tady jsme pro vás našla pár obrázků z Moonfairies, tak se jukněte!
Krabice
Balíček
Emma a Wings
!!!!!!!!!!PŘÍSNÝ ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ!!!!! NAŠLA JSEM SAMA, ALE MŮŽOU JEN SBÉ A S HOOOOOOOODNĚ VIDITELNÝM ZDROJEM!!!!!!!!!!!A možná budou vedlejší koně blogu Hera a Skarlet, ale to se zatím newí! :)
Jupíííííííííííííííí

25. dubna 2010 v 19:26 | by Hidatsenka |  O blogu
Děkuju vám, jste moooc hodní že jste mi dávali hlááásky a teď jsem díky vám ve finále. Ale teˇzáleží jen na vás, jestli vyhraji, takže přosííííím podpořte mě! Jo a v minulém kole jste byli vážně svělí! :) Tak plosíííím zde, ju?

Předem moc díííky Haidy :)

Jo a ještě jedna maličkost, nebudu na ni plýtvat nový článek: Debí neboli Navajo u mě končí jak jako Sbé, tak jako kreslířka Tear Cry, jelikož ji to velmi obtěžuje, ale to by mi nevadilo, ale že mi na blog psala sprostý urážky, to si líbit vážně nenechám!!! Takže na tomto blogu končíš Nav a ještě jedna malá poznámka: Dřív než mi příště napíšeš, že jsem kráva co neumí zpívat si sama slož a nazpívej písničku, dej ji na youtubku a pak mi můžeš psát že to umíš líp. Ale jelikož neumíš nic jinýho než uražet, tak ti napíšu jednu jedinou věc, kterou by ti asi řekla jedna moje super camííí: skapej a vodšlapej z tohoto blogu Navajo!!!!! >=(

Prosííím!

20. dubna 2010 v 22:08 | by Hidatsenka |  O blogu
Prosím vás mocinky jestli mě máte ráádi a jestli se vám na tomto blogísku líbí, hlásněte pro mě zde! Bez vás to nezvládnu, nikdo mi nedává hlásky. Samozdřejmě jsem tam jako Hidatsenka a je to soutěž o nej blog. Zachraňte mne, prosíííííííííííííííím!  A kdo pro mě hlásne, tomu klidně jestli bude chtít udělám animku nebo videjko!! :p

Tak tady to teda máte!!!!! :)

20. dubna 2010 v 21:24 | by Hidatsenka |  Ostatní
Tak tady máte mou dlouho očekávanou druhou píseň a něco krátce o ní:

Tuhle píseň jsem složila pro svou nej cámošku Voidy, aby věděla, jak moc pro mě znamená. I když se občas štěkneme, ona je ta moje šťastná hvězda na noční obloze, ta polárka, co mi vždy ukáže směr a nikdy ji nechci ztratit! Voidy ty jsi moje Friend Forever!! :)

A tu už to videjko a písněte, jak se líbí, ju? Jo a jestli mám napsat i další! :)
Samozdřejmě kopčit smí jen Sb a to s velmi viditelným zdrojem!! XD

Jsou volní?

19. dubna 2010 v 23:34 | by Hidatsenka
 Jo beru si rodinu Sleetmane a Snowdreamer pro mé Sbé Vodatsu a pro sebe rodinku Farah se Shamalem, ju? Mám pocit, že ti jsou také volní! :)

Jo a zabírám si na výměnu rodinu Allegra a Rodrigo, ju?
 Takže rodinky Allegra a Rodrigo, Farah a Shamal, Sleetmane a Snowdreamer  NEVYFOUKNOUT!!!!!!

Tak a je to tady!

19. dubna 2010 v 20:13 | by Hidatsenka |  Ostatní
A je to tu! Konečně jsem složila další píseň! Jmenuje se Friends Forever a jelikož měli Stíny jednorožců u vás veliký ohlas, pak vám ji sem dám, platí? Tato píseň je celá anglická, ale ty slova jsou fakt nádherný a upřímný, protože jdou od srdíčka! Byla složena pro mou friend forever Vodatsu. Celou jsem ji složila pouze za dnešek, aleten doprovod na klavír je úpa šííílenej! Horší než Stíny! XD No nic, pak vám to sem dám, ju? Až najdu kabel od mobilu do compu! XD Šííílený! XD XD

Pozdravuje všechny vaše skladatelka! XD

P. S. A brzo si asi složím i hymnu pro můj blogísek! XD

Konečněěěě! XD

18. dubna 2010 v 21:55 | by Hidatsenka
Konečně mám svoje první karty z kolekce Bellas Ball! Sem si kupovala hned 2 balíčky! A jakli tam na mě:

1. balíček

Allegra
Seraphia
Wings
Deru
Twig (třpytivá)
ticket stříbrnej
ňáká nálepka


2. balíček

Rodrigo (manžel Allegry)
Flame
Apollo
Garnet (Třpytivej)
Emma
a zase stříbrnej ticket a nálepka


Ale chtěla bych tam mít ještě asi Athenu, Thundera, Fionu, Lien, Colma, Soota, Sleetmane, Snowdreamer, ... Ale všeci jsou mooc krásní a musím říct, že je to celkem zajímavé, když vezmete několik koní od různých malířů s různýmy styly a dáte je všechny na jeden obrázek! :D Prostě prča!! XD

Uranus v Bella's Ball!

15. dubna 2010 v 16:59 | Hidatsa Sarah Tonks
Tak a tady máte fotku našeho velikého hosta na bálu, Uranuse! Schovával se dlouho, ale mě a foťáku nikdo neuteče! XD Zde je! :)


Kopčit jen Sbé se zdrojem, fotila jsem sama! XD

Chcete?

15. dubna 2010 v 16:25 | by Hidatsenka |  Tear cry
Mám sem dát nový příběh Tear Cry- Deník Minulosti? Sice je hrooozně dlouhý a ještě není dopsaný, ale jak chcete... Tak písněte, ju?

Pokyny pro kreslíře

15. dubna 2010 v 16:23 | by Hidatsenka |  Tear cry
Takže: Každý si udělá tento měsíc 2 LIBOVOLNÉ koně do svého království. Do comentů mi pak napište, jak se bude jmenovat a stručně jak budou vypadat, ju? A kdo ještě nemá království, ať to tam tky napíše, protože mám vymyšlený nový, ju?

Takže pište a jsem doufám, že vás Tear Cry baví! :)

S pozdravem Hidatsenka :)

Hidatsa v Bella' Ball!

15. dubna 2010 v 15:59 | Sarah Hidatsenka Tonks
Tak tady je fotka, kterou jsem fotila na Belliným Bálu! Ale uznejte, Hidatsa tam vypadá hezky, ne? :) Zde :)

Kopírovat pouze SB a jen se zdrojem!!!!! Fotila jsem sama! XD

Moje stádo Hero!!

5. dubna 2010 v 18:33 | by Sarah Hidatsenka Tonks XD |  Tear cry
Ke království Mirfirtik patří stádo koní, které má za úkol ochránit hlavní hrad Mirfirtik před některými zlými koňmi z Bella Sara, kterí se v Tear Cry schovávají!! Tak tady, to jsou oni! Ale stádo Hero má za úkol chránit pouze Mirfirtik! Na ostatní království už jsou jiná stáda!

Stádo Hero
A teď jejich stručné popisy:

Dark Storm
Je to vůdce stáda. Malej nalezenec, ze kterého vyrostl velmi ctižádostivý hřebec! Není radno si s ním zahrávat, jeho otec by War!

Stripe
Tenhle coník se nezdá, ale je to velmi hraví Kall. Oponuje velikou sílou, kterou však dokáže držet na uzdě!

Gralats
Zástupce Dark Storma, a mlatší bratr Shadowa. Stejně jako Dark Storm jsou on i jeho bratr nalezenci, ale Graly bývá velmi přátelský!

Shadow
Shadow je typický War. Dokáže být klidný, ale když se rozzuří, tak by zabil kohokoliv, kromě svého bratra a uklidnit ho dokáýe jen klisna Tyna, kterou bere jako svou sestru.

Honza
Často mu přezdívají Hans, ale nikdo přesně newí, jak se jmenuje. Má největší sílu ze všech koní za stáda, ale Shadowa ani tak zastavit nikdy nedokázal.

Skipper
Skippi je klidný, povahově vyrovnaný hřebeček. Ale když jsou ohroženi jeho přátelé, je schopen pro ně i zemřít!!Beauti
Vůdce druhé půlky stáda. Stádo je rozděleno na tažné Wary a Kally, a jezdecké Wary a kally, on je jezdecký kall. Spolu s Dragonem a Dreamerem jsou nejlepší přátelé, a líbí se mu klisna Tyna.

Dreamer
Dream by mohl být vůdcem stáda, ale jelikož je Beauty starší, tak má smůlu. Je moooc kamarádský, pro své přátele by zemřel, ale Spirit ho nějak nemusí s nikdo newí proč. Občas mívá jasnovidecké sny, a dokáže někomu přenést do hlavy svoje sny i noční můry.

Dragon
Drag chodí s Diver, sestrou Spirita. Je to War, ale dokáže svoje schopnosto krotit. V případě najvyžšie núze se umí proměnit na draka a plive oheň!

Spirit
Dokáže se proměnit na přízrak, který projde skoro vším! Až na vyjímky! ;) Ale je to hrozný brumla, špatně snáší jiné hřebce a svůj hněv na ně si pak vybíjí v boji.

Driver
Driver je spolu s Tynou jediná klisna ve stádě. Taky má početnou rodinu, jelikož chodí s Dragonem a její bratr je Spirit. Ale nemyslete si!! I když možná vypadá křehce, tak dokáže unést nebo utáhnou i pár tun!

Tyna
Tyna má velmi zvláštní dar. Je to totiž Nymfel a dokáže každého hřebce očarovat svojí krásou. Ale tuto schopnost používá len v boji! :)


Tak si taky vymyslete do svých království ochranku, ať tam přežijete! XD

Pozdravuje Sarah!! :)

Pro moje kreslíííře!! XD

5. dubna 2010 v 11:06 | by Sarah Hidatsenka Tonks XD |  Tear cry
Takže milí kreslíři, když vám ty koně nemám jak dát, tak tady je mátem aby jste se mi tu nenudily! XD


Jew:
Jelikož jsi mi ještě nedodala toho mořskýho koníka minulího, tak ho honem dodělej a dostáváš hrad Kelloryk, ten vodní!!
A tady máš dalšího koního, ju? A pak si ho můžeš vzít do Kelloryku, jasný?

Jméno: Andrew, hřebec
Popis: Černý hřebec s dlouhou hřívou z mořských řas a mohutným, zeleným, rybím ocasem. Kolem očí, konečky uší, podkolenky a čumák má šedý a na tom ocase má sem tam šedou šupinu. Je celkem lehkej, i když zní šíleně, ju?


Wichi:
Jelikož ty děláš furt nějaký koně, tak máš volno!!! Ale jestli chceš, tak si udělej nějakýho svýho koního za odměnu do Atumnessu, ju? Jsi fakt pilný človíšek! :)

Jane:
Kreslíš fáákt nádherný koníky!!! A cením si toho, že je kreslíš ručně! :) A proto si můžeš do toho tvýho hradu, jak se jmenoval? Wolf... to je jedno, prostě tu máš koníka, a pak si ho klíďo můžeš vzít do toho Wolf... , ju? XD

Jméno: Kennel, klisna
Popis: Světlounce růžovo. krémová s dlouhou, bílou hřívou až na zem plnou květin. Kopyta má černé a na hlavě nosí křišťálově modrou ohlávku. Zvládneš ji? :)


Sami:
Ty, jelikož jsi tu nová, dostáváš přidělen hrad Sleetfort, království sněhu a ledu. Gratuluji! :)
Jo a tvůj první koník v tom království bude:

Jméno: Ice Sleet, hřebeček, hříbě
Popis: Malé, bílé hříbě s ledově modrou, kraťoučkou hřívou a ocasem. Oči má jasně modré, stejně jako flíčky ve tvaru loepardích fleků, které má převážně na zádech, nohách a krku. Na čele má dlouhý, zářivý roh z modrého ledu. Zní velmi težce, ale uvidíš, že je vééélmi lehoučký! :)


Sandy:
Ty, jelikož jsem tě tu už dlouho neviděla, tak dostáváš hrad... hrad... Mystikal!!! Nové království jménem Mystikal!! Je tu království převážně koňských hrdinů!! Okolí Mystikalu je přes jaro, léto i podzim podzimní, ale v zimě je z toho doslova ledové království! A tady máš tvého prvního koníka do království, ju?

Jméno: Trym, klisna
Popis: Hnědka se středně dlouhou, černou hřívou a ocasem. Černý má i ponožky, konečky uší, lucernu, kopyta a pod okem malou černou skvrnku ve tvaru motýla. Zvládneš ji? Je lehká, neboj!! Všem dávám lehký koně! ;)


Lili:
Jelikož jsi tu nová, tak dostáváš přidělený hrad Spirittes!! Je to království květin, takže ti bude ladit se tvým jménem! XD Ale tady máš koníka prvního do tvýho novýho království, ju?

Jméno: Mark, hřebec
Popis: Mohutný, tažný, černo modrý kůň s krátkou, světle modrou hřívou, ocasem a kopyty. Má světle modře pruhované nohy a krásná, blanitá, modrá křídla. A na zádech světlounce modré kytičky a vločky malé. Zvládneš ho? No podle tvých dessů soudím, že zítra nebudeš mít co na práci! XD


Ange:
Jsi tu nová a mě už nevyšly zámky! Takže Sandy stejně brzy asi vyrazím tak budeš mít asi Mystikal, ju? Jinak udělej toho koně, co má dělat Sandy, ju? Vona ho stejně asi už neudělá. :( A pak si ho vem do Mystikalu, jasan?

Jméno: Trym, klisna
Popis: Hnědka se středně dlouhou, černou hřívou a ocasem. Černý má i ponožky, konečky uší, lucernu, kopyta a pod okem malou černou skvrnku ve tvaru motýla. Zvládneš ji? Je lehká, neboj!! Všem dávám lehký koně! ;)Takže doufám, že jste spokojeni a kdyby cokoliv, tak pište, ju? A novým kreslířům gratuluji a děkuji, že se přidali!! :)
Jo a bylo by dobře, kdyby jste tyto koní stihly udělat do konce měsíce a do 1. 5. stihly dát všeci na blogísky, ju? Si vás obíhám, tak nebojte! :)

Hezké velikonoce přeje Sarah Hidatsenka!! XD

Pořád přijmám kreslíře!!!

4. dubna 2010 v 16:25 | by Hidatsenka |  Tear cry
Pořád příjmám kreslíře Tear Cry!!! Pro ty, co newědí, co je to Tear Cry tu něco mám:

Tear Cry je niečo ako Bella Sara. Je to imaginární svět, kde žijí koně, lidi i ostatní nestvůry jako jsou draci lebo jiná zvířata. A všetky tam mají stejná práva. I malá myška má stejné slovo jako mohutný drak!
Ale někdo ty koně musí nějdříve nakreslit, aby si je všichni představovali skoro stejně! Proto tu budou Tear Cry kreslíři, kteří budou mít za úkol tyto koně kreslit, a na oplátlu dostanou svou vlastní identitu ve světě Tear Cry. Vymyslí si celé jméno, jak by se chtěli jmenovat a pod tímto jménem budou vystupovat i v příbězích Tear Cry!! A když budou kreslit koně přesně, jak jsem jim zadala a rychle, tak můžou dostat i svoje imaginární království, království ve světě Tear Cry!
Je jen na tobě, jestli chceš být jedním z nás!


Takže povinnosti:
Každý měsíc ti zadám minimálně 1 koně, popíšu ti ho a ty ho musíš nakreslit a dát si ho na blog, abych ho pak mohla zkopírovat a koně všech kreslířů dát na blogísek můj.

Nejčastější dotazy:
Koně můžeš kreslit buď ručně, nebo přes počítač! Klidně černobíle, klidně barevně! Ale brzy příjde nový ,, zákon",  že koně se musí oběvit na blogu kreslíře, abych je pak mohla dát hromadně na blog!

Koně NESMÍ být ve stáji Bella Sara!!!! Nezapomínej, že Tear Cry je náš imaginární svět a NEMÁ NIC SPOLEČNÉHO S BELLA SAROU!!!! Klidně koně můžeš postavit třeba na louku, do sněho, do vody, ... prostě do přírody. Pokud ho ale kreslíš ručně a pozadí ti nejde, tak ho nech třeba na bílém pozadí! To vadit nebude!


Takže do přihlášek napiš:
1) tvoje vymyšlené jméno v Tear Cry( já jsem třeba Sarah Hidatsa Tonks), a měla bys mít dvě křestní jména+ příjmení, nejlépe anglická jména, ju?
2) Jsi si jista, že chceš dobrovolně kreslit pro Tear Cry i zadané koně?
3) tvůj blog
4) jméno tvého koňského přítele a jeho podrobný popis!!
5) Vítej mezi námi!

A doufám, že se vás hodně přihlásí, protože je to supr věc!! :)


Plsíííííííík!!!

4. dubna 2010 v 15:59 | by Hidatsenka
Plosíííím mocinky mohly byste pro mne hlásnout tady? je to pro mne moc důležité, je to súťaž o nej blogíííís a jsem ve 2. kole, tak mě prosííím pomocte, protože jsem skoro poslední už! :(

Předem díky, Hidatsenka


P. S. A na tom mp3 se pracuje, ju?

Pár krásných slovíček, které mě napadly

3. dubna 2010 v 20:00 | by Hidatsenka |  Koně
Po břehu oceánu křištálových perel stádo ušlechtilých koní se prohání. Něžně hraje si vítr s jejich hřívami a hříbata s motýli si na honěnou hrají. To je země Tear Cry. Nad oblaky s větrem o závod pegasí stádo sviští. Bílé beránky na obloze nahání do různých tvarů a lidem tak hlavy pletou... Leafové si po lese cválají, jako by snad strach ani smutek neznali. Nad ležící liškou se princ Ask  sklání, snad lítosti nezná? Jen zvíře v obětí smrti obejde a pokračuje ve své pouti. Většina koní Tear Cry se řídí příslovím: ,, Kdo kometu letět nechá, jinému přání splní. Kdo kometu stáhne hřívou k zemi pro sebe, nespatří hvězdu šťastnou, která už mu nikdy nic nevyplní." Z čehož plyne: ,, Starej se o sebe, nebu budeš mít smůlu."
Ale najdou se i koně, kteří mají opačné heslo: ,, Nechej hvězdu svou tajemnou letět před sebou a jinému ji podej, když ještě malý jest a sám na ni nedosáhne." Což v překladu znamená: ,, Pomáhej druhým,  a oni někdy pomohou tobě.
Kometa k zemi padá, nikdo ji nezahlédne. Za slzy mořských panen dopadla a vyhasla. Však nikdy nevyhasne úplně. Pro každého, kdo v ni věří se rozzáří. Věř v ni i ty a podej jí svou ruku na důkaz přátelství.
Kometou se zde myslí nejlepší přítel. Když kometa vyhasne, ty ztratíš přítele. Je spousta hvězd, nebo kamarádů, kteří se podobají tomu nej, ale ta pravá kometa, neboli pravý přítel je jen jeden za život.


Tohle si prosím dejte všichni kreslíři koní Tear Cry na blog, ju? A dodržujte u písma prosím aby to, co je silně bylo silně a to co je normálně, aby bylo normálně, ju? Díky! X)

Dobrou noc přeje Hidatsenka! :)

Už nééé!!!

3. dubna 2010 v 18:01 | by Hidatsenka
Už teda néééé!!! Už nechci žít ve strachu, že mi někdo zkopíruje moji píseň!!!! UŽ NEEE!!!!!! Kašlu na ně, na idioty! Takže tuhle píseň jsem celou složila= moje melody, můj text a můj doprovod+ moje hra na klavír a můj zpěv, takže se mi plsky neposmívejte, ju? A jestli si to někdo dá na blog a byde to vydávat za svoje, tak ho NAHLÁSÍM!!! Jo a jestli by to někdo chcel ako na blog, tak může, ale pokud není moje sbé, tak se mě nejdříve zeptá moje sbé mi to jen oznámí do comentů a můžete jen a jen a jen s OBROVSKÝM ZDROJEM!!!!!!!! XD


díky, Hidatsenka :)

Další příšerky Tear Cry XD

3. dubna 2010 v 16:40 | by Hidatsenka |  Tear cry
Tak, tady je koník do Tear Cry- Mystery Moon: Teddy, hřebec @ jeho nejlepší přítel, dráček Tear Spy( čti Týr Spáj, ju?)
Teddy a Tear Spy
A tady je klisna Foog( čti Fúg), taky do Tear Cry- Mystery Moon @ její nejlepší kamarád, lišák Courage( v překladu odvaha, vyslovuj kauryč):
Foog a CourageDěkuji Serenity, že mi dodala sílu kreslit a samo že smíte kopčit, ale jen sbé a s viditelným zdrojem!!!!!
P. S. Jo a newydávát za své, jinak bych vás asi na... hlásila!!! XD
P. P. S. Jo a abych nezapoměla, moc se omlouvám, že nejsou barevní, ale mám blbý pastelky, photo shop se mi splašil a utekl a fixy newedem!! XD


s pozdravem Hidatsenka :)