+ + +
NÁBOR AFFS>>> Uzavřeno :')

B L O G - N E N Í - A K T I V N Í .
Slouží pouze jako muzeum mých vzpomínek z dětských let :)
Omlouvám se za naivní obsah, ale nemám to srdce blog smazat
ani renovovat, takže veškerý obsah zůstává autentický.
Děkuji za pochopení.

Vaše Hay~

Březen 2010

Všeci koně Tear Cry: Mystery Moon

31. března 2010 v 22:22 | by Hidatsenka |  Tear cry
Tak to jsou všichni koně z kolekce Mystery Moon( teda pro zatím! XD)

Nová Kawasa:
Kawasa
Moalfa:
Moalfa
Bellor:
Bellor
Kattie:
Kattie, kůň Wichi
A miláček Démonek:
Démon, hlídač MirfortikuTak to je pro zatím vše a doufám, že další přibudou! XD

Hezkou noc vám přeje Hidatsenka! :)
Ať se vám zdají hezký sny a: ,, Padá hvězda, něco si přej! Však uvidíš sny své a čase minulém a budoucnou na chvozdu komety ležící, když sny tvé vznášejí se ve vánku letním mezi hvězdami."
Zkuste nad tím popřemýšlet v noci, když se budete pokoušet usnout a uršitě se vám to povede!

Jo a předem se omlovám že tady o víkendu nebudu, protože jedu k Vodatse, mému Sbénku na víkend, ju? Tak vážně promiňte a dobrou noc! X)

Další zvířata Tear Cry

31. března 2010 v 18:22 | by Hidatsenka |  Tear cry
Tak se teda něco tady naučte, no! XD


Nymfel

Samotné jméno nymfel je odvozeno od slova nymfa, což znamená něco jako víla. Nymfely bývají převážně klisny a hříbata dědí po matce kouzlo krásy, kterým pak lákají hřebce. Nymfely mohou být jen vzácně pegasové nebo jednorožci, ale případ nymfelového jednorožce se neviděl už celá staletí.
Nymfel může mít za život pouze 2 hříbata. První se vždy rodí klisnička a druhý hřebeček. Většinu nymfel ale před porodem druhého mláděte uloví pytláci, protože při porodu druhého mládětě vždy zahyne a tak je vžd před porodem velmi slabá. Proto je vzácnost najít hřebce nymfela. Tito úchvatní tvorové mohou žít pouze 1000 let, po dosažení 1000. roku života umírá během 1 minuty. Koně plemene nymfel: př. Light Spirit, Ivis, Grifel, ...
Light Spirit
Grifel


Bakuové

Bakuové, nebo také warrové jsou nejnebezpečnějšími koňmi Tear Cry!! Jsou to bojoví koně, kteří by vás jedním vykoputím, šlápnutím a někteří i podledem zabili!!!! Delíme je do jednotlivých hlavních skupin:

Stopaři

Tito koně se nezdají být nebezpeční, ale připojují se hlevně k nejnebezpečnějším koním a pomáhají jím svým šestým smyslem stopování najít daného koně. Tito převážně hřebci buď tuto schopnoo¨st zdědí po otci( případně po matce) nebo ji získají postupem věků z nevisvětlitelných důvodů. Jakmile koně začnou stopovat, už nemohou přestat ani kdyby chtěli. Koně plemene baku- stopaři: Mesa Spirit, ...
Mesa Spirit

Wärové

Wärová jsou čistě bojová plemena koní Tear Cry. Bývají velicí a mohutní. Koně plemene baku- wärové: Warcraft, Warry, ...Kallové

Kallové jsou řadoví bojovníci, kteří mají velikou sílu, ale použijí ji na rozdíl od wärů jen v případě nouze. Koně plemene baku- kall: Avarice, Arabak, ...

Safingové a Räwové

Safingové jsou koně z písku, sádry či jiných nerostů, kteří se mohou pohybovat jako normální koně. Částečně mezi ně patří i světoznámá egiptské Sfinga. Kdysi to bylo malé hříbě s lidskou hlavou, ale časem se část koně změnila na lva a Sfinga si ze smutku lehla mezi piramidy a ležela tam tak dlouho, až zapoměla, že je živá a zkameněla tam na vždy. Ale to může být jen legenda!

Räwové vsou koně, kteří jsou z vody, ohně nebo květin a volne se pohybují. Mezi tato plemena patří třeba: vodní- Lien, Tsimshian, Nori, Rodin je i skálovej, ... ohniví- napůl Flame, jeho matka byla celá z ohně a otec narmální kall... a květinový- napůl Berana a Autumn, protože mají hřívu z listí a tudíž jeden z jejich rodičů by měl být celej z listí.

Doufám, že se vám to líbilo a příště sem zas něco dám, ju?
Hidatsenka

Kopíracione jen Sbénka a jen se zdrojem, ju? :)

Nová sbénka!!

31. března 2010 v 17:24 | by Hidatsenka
Takže tady jsou diplíky za SB a Veny doufám, že jsem se v tobě nespetla!!
Veny diplík
AthenQa diplík
Snow diplík
Doufám, že se vám diplomky líbí a už si můžete na blogísech zveřejňovat Tear Cry kdo chce a pořád příjmáme kreslíře, a ještě máme volné hrady tak se hlaste!

Tear Cry- Mystery Moon 2

30. března 2010 v 22:09 | by Hidatsenka |  Tear cry
Tady je další můj koník Tear Cry: Jmenuje se Bellor, je to hřebec a patří do Mirfirtiku, ju?
Bellor

Jo a tady máte pár zvířat z Tear Cry na vysvětlenou, ju?


Leafové( Lífové)

Leafové jsou velmi inteligentní a mnohdy i hodně temperamentní koně. Většinou mají bílou, nebo kaštanově hnědou srst a hřívu mohou mít z listí. Jen málokdy se vyskytne leaf s vodní, ohnivou nebo tornádovou hřívou nebo dokonce černým zbarvením. Leafové nesmí být jednorožci, pegasi nebo vodní koně!! Tito koně už nejsou čistokrevní a tím pádem ztrácí moc leafů!!!!!!!!
Pravidlo č. 1) Nikdy leafům neříkejte leafouni!! Mohli by se rozzuřit a v takovém případě bych vám radila jen čekat, jestli vás někdo zachrání! XD
Každý člověk má svého leafa, ale problém je, že dokud nezahlédne člověk svého leafa, tak nemůže vidět ani ostatní. Jenže většinou leaf bývá na druhé polokouli od svého majitele, takže moc lidí je nevidí. Leafy ale může vidět prakticky každý! Když jdete někde parkem a kolem vás se na zemi ve spirálkách víří listí, vítr vám šumí do uší a vy jen z dálky slyšíte radostné volání kamarádů... přesně jako z filmu!! Tyhle okamžiky se vám stanou jen, když jste sami a když je někde na blízku váš leaf. A to víření listu na zemi je znak, že na tom místě stojí něčí leaf, protože leafům listy doslova listy kličkují mezi kopyty. Není divu, když jméno leaf je z angličtiny přeloženo jako list! XD


Neuro

Neuro bývá z pravidla černý kůň s šedou hřívou, ocasem, kopyty, čumákem, a zelenými leopardímy flířky na zádech a nohách, konečky uší a kolem očí. Mohou mýt i šedé lysiny. Tento Tear Cryjský druh koně je znám tím, že vám do hlavy vnukne nesnesitelné myšlenky, třeba o smrti nebo zradě... Je to pravděpodobně jeden z nejnebezpečnějších koní Tear Cry, protože nejeden člověk se už pod tíhou neurových myšlenek zbláznil. Schopnost neurů spočívá v tom, že své myšlenky, vzpomínky i noční můry umí přenést na jiného živočicha. Někteří koně se neuri mohou stát tím, že jim třeba umře majitel, oni utečou, zdivočí a své utrpení budou myšlenkami předávat jiným koním i lidem.

Doufám, že jste se něco o leafech a neurech naučili a jindy vám sem dám něco i o jiných zvířatech a druzích koní, ju? Jo a napište, jestli chcete i další, ju? Jinak nic nebude! XD


Dobrou noc a doufám, že vám neuro nezkazí sny a nebude se vám zdát, že vás někdo honí a pak vás zabije, což se včera zdálo mě!
Ale teď dobrou noc, ať vás blechy štípou celou noc!

Další koník do Tear Cry- Mystery Moon!!

30. března 2010 v 15:01 | by Hidatsenka |  Tear cry
Tak tady je!! A to Wichite psala, že je moc těžká a já ji měla za 10 min. hotovou!!! XD No, sice nevypadá zrovna nejlíp, ale šlo to! A jestli ji teda chceš Wichi do Atumnessu, tak písni, ju?

Jo a zámky Spirittes- květinovej, Sleetfort- Sněžnej i ledovej a Kelloryk- vodní jsou ještě pořád bez majitelů, takže kdo mi dodá koníka udělanýho, tak ať už si vybírá hrad, ju?
Moalfa
Jo a všichni, kteří vlastní hrady dnes nebo sítra dostano přiděleny některé koně k vypracování na týden dopředu, které si pak následně mohou nechat ve svém království, platí? :)

Tear Cry: Mystery Moon

28. března 2010 v 18:50 | by Hidatsenka |  Tear cry
Tady je něco z Tear Cry- Mystery Moon:
Tear Cry- Mystery Moon
Kattie, kůň Wichi
Démon, hlídač Mirfortiku
A takhle nějak asi vypadá Hidatsa v Tear Cry, jo a ten kroužek kolem oka má jen na té jedné straně, ju? A tu srnčí stopu na zadku má menší a není tak na křivo a ...! XD
Já, Sarah a Hidatsa XD
Hidatsa Tear Cry

Tak to je z Tear Cry vše a ještě pořád se mužete přidat ke kreslířům Tear Cry! :)

Přecházím

28. března 2010 v 13:39 | by Hidatsenka
Víte, kromě Bella Sara na tomto blogu bude ještě Tearcry! V Bella Sara máte všecko stanovený, ale Tearcry je jen váš svět! V podstatě je to skoro stejné jako Bella Sara, jen tam máte i příběhy tech koní a lidí. Je to svět, ve kterém jsou si koně a lidi rovni. Budu sem dávat příběhy z Tearcry ať poznáte, že je to někdy i lepší než Bella Sara. Pokud umíte kreslit koně a klidně i lidi, můžete do Tearcry kreslit!! Ale bereme fakt jen ty nej kreslíře, ju? Dostanou každý měsíc info o koních, který musí za ten měsíc nakreslit a klidně si můžou k tomu přidat i vlastní!! Ale NIKDO nebude mít Tearcry na blogu dřív, než to dovolím, protože JÁ jsem autorka Tearcry, takže až povolím, tak si to smíte dát na blog, jasan? Kdo by teda chtěl do Tearcry kreslit, ať napíše do comentů a odměnou mu bude, že dostane přidělené jméno a postavení a sám bude součástí příběhu!! Některá stvoření, jenž se tam budou nacházet, dám na blogís, ju? Jo a prvních 5 kreslířu, kteří mi napíší, si mohou do hry zapasovat svého vysněného koně, jen mi do comentů připište jeho jméno, barvu... Prostě to bude vypadat takhle nějak:

1) Chceš vážně kreslit pro Tearcry?
2) Jestli ano, napiš svoje jméno, případně i druhé jméno, a příkmení, jak se ve hře budeš jmenovat!( Př. já jsem Sarah Hidatsa Tonk)
3) Jak budeš vypadat?
4) Jméno, barvu a celkový vzhled tváho koního( Př. Můj koní vypadá jako každý jiný koní, jen je zbarven jako Hidatsa a má dlouhou, Rovnou, věčně rozpuštěnou hřívu, ...)
5) Budeš mít potom Tearcry ne blogu?

S pozdravem vaše Hidatsenka! :*

!! Nekopírovat ani info, ani nápad!!

Vsi vítěz!!! Honem se mi ozvi :).


Hidatsa a Saler budou mít hříbě!!!

28. března 2010 v 13:04 | by Hidatsenka
Teda přesněji dvě hřábata! A asi to budou kluci, protože kopou jako na fotbale!! A asi se budou jmenuvat Saler ml. a Hidats! A kdyby to byly holky, tak by to byly Hidatsa Nattalie a Salera Violet! Líbí jména? Ty vymíšlela Haidy Sarah. Termín má do týdne, takže se pak dám fotky, ju?

Pápá Hidatsenka

Moje videa

28. března 2010 v 11:06 | by Hidatsenka |  Ostatní
Tady jsou některá moje videa, ale jsou o Harrym Potterovi! Ale jsou super!! Fakt, mrkněte na ně, stají to za to! Každý video mi zabralo průměrně asi 2 hodiny!! Jo a koukněte pak na youtube.com na moje ostatní videjka, ju? Mám tam i hodně o Bella Sara!

To druhý je takový smutný, až jsem z toho jednou brečela! XD Tak doufám, že se vám líbí, a kdyby někdo chtě udělat videjko, tak ať mi napíše:
1) O čem má být
2) Jak dlouhý má být?
3) Smutný nebo veselý?
4) Na co ho chceš? Př. na blog, do školy, ...( ale na youtube nedělám, to by byl podraz!)
5) Můžu si dát do titulek reklamu? Jako: vytvořila Hidatsenka- bolt?

Tak pá! :)

Pro má Sbé!

27. března 2010 v 22:07 | by Hidatsenka
Tak tu máte nějaký animky, ju?

Jewelry:
Jewelry
Vodatsa:
Vodatsa
Serenity:
Serenity
Nelli:
Nelli
Navajo:
Navajo
Anemone- Muffinka:
Anemone
A Anči alias Wichita:
Anči alias Wichita
Tak doufám, že se vám malý předvelikonoční dárečky líbí!

P.S. Ten bílej pegas je tvůj, Ančí, ale o tom ještě nevíš! XD

Prosíííím!

27. března 2010 v 16:45 | by Hidatsenka
Prosííím mocky hlásněte pro mě >ZDE< v soutěži o nej blogíís! Byla bych vám mooooc vděčná a když napíšete do comentů, že jste mi už dali hlas, dostanete animku! XD
Jo a mám velikou konkurenci! Zatím jsem 2.! Tak plsky hlasujte!

Mažu!!!!

26. března 2010 v 18:01 | by Hidatsenka
Takže mažu SB Páti, protože je to potvora a za ten měsíc, co jsme Sb u mě na blogu nenapsala do comentú ani písmenko!!! Ale ne ní je škoda plýtvat články!!!!! Tak pápá lidičky a všeci kromě ní se mějte svěle jako já! XD

Nový obrázek od Jennifer Meyer!!

25. března 2010 v 20:14 | by Hidatsenka
Tak to je ona!! A jmenuje se Last Unicorn!! Jo a stává se koněm a zároveň kráskou blogu, ju?
Last Unicorn

!! Našla jsem ji první takže kopírovat můžou jen Sbénka a pouze s viditelným zdrojem!!


Líbí se vám a kdo chce koní?

25. března 2010 v 19:09 | by Hidatsenka
Líbí se ti nové záhlavko? Doufám, že jo, protože mě jo! XD

Jinak, kdyby někdo chtěl vyrobit koníška na blog, tak písněte:
1) byrvu těla a barvu hřívy?
2) vzdušný, vodní nebo létecí?
má mít roh nebo křídla? jestli jo, jakej/ký?
4) hříbě nebo dospělej?
5) jméno?
6) speciální znaky: př. zlatý roh, ohlávka z perel, zlatý náhrdelník, atd.

Tak pište, ale kdo napíše, že ho chce a pak si ho nedá na blog, nebudu jmenovat, ale některý z mých sbének to má ve zvyku, že Jew!! Tak jestli si ho pak někdo nedá na blog, tak se na něj příště vykašlu, jasan? Javor? XD

Tak pp a heký víkend už do předu Vám přeje Hidatsenka! :*

Nový mazlík blogu!

22. března 2010 v 15:25 | by Hidatsenka |  Mystická stvoření
Nymfor
Jméno: DJ Nymfor, ale říkáme mu Max
Pohlaví: kocour
Druh: Tygří Elektro- plazmická kočka
Kočku nemá
Koťata nemá

Nekopírovat miláčka!

Něco o mě

21. března 2010 v 19:39 | by Hidatsenka |  O admince
Něco o mě:

Přezdívky: Hidatsenka, Hidatsa, Haidy
Hl. přezdívky: Hidatsenka (zkráceně Haidy),
Hidatsenkabolt (Hidatsenka-bolt)
Věk: 13
Narozeniny: 8. ledna
Zájmy a koníčky: kreslení, koně, video/ film, zpěv,...
Icq: 598-229-166
Facebook: Lusionel Hidatsenka Sittová
X-chat: Ninfadora.Tonksova nebo LucisHek005


Hrozná věc!!!!!!!

21. března 2010 v 11:39 | by Hidatsenka
Víte, co se stalo? Magical Star šel ven s Anne a Avaricem a spadl do řeky a odnesl ho proud! Ale žije!! Náš přítel blogu Remebrance vycítil, že je naživu, ale je hodně daleko od nás!! Doufejme, že se vrátí, Anne se z toho zhroutila a pořád si to strašně vičítá!!! Ale Avi jí to doufám vymluví!

Anne našla svou velikou lásku!!

21. března 2010 v 11:02 | by Hidatsenka
Anne začala zase chodit a Avaricem!! Už jednou s ním chodila, ale on jí utekl. Teď si všecko vyříkali a jsou zase spolu!! Ale mezi námi, Anne taky s hřebcem moc dlouho nevydrží! Každýmu, kromě Avarice zatím dala kopačky! Ale Avi dal kopačky jí! Jejich foto:
Anne a Avarice
A tady je jen Avi:
Avarice
Jo a Avarice souhlasil, že bude ochránce blogu, protože koní blogu už je moc!

P.S. Nekopčit!

Polední kůň blogu!

20. března 2010 v 21:45 | by Hidatsenka
Tak to je ona!
Wintermint
Jméno: Wintermint Anne, ale říkáme jí Anne
Pohlaví: klisnička
Hřebce nemá, ale mooooc by chtěla! Hříbata zatím nemá, narozeniny už měla 7. ledna a už je dospělá!
Je to kráska a zvíře v jednom! Hřebce by chtěla nejlépe divokého, nezkrotného a aby měl rád adrenalin stejně jako ona!
Hřebců už měla hodně, ale ještě nenašla toho pravého!! Tak to zkuzte třeby vy!

Koníí pro Anči

20. března 2010 v 20:12 | by Hidatsenka
Tak tu ho máš za to, že jsi nej aktivnější sbénko týdne, ju?
Kareal
Jméno: Kareal
Pohlaví: urči si
Partner/ka nebo hříbata: nemá

Kromě Ančí nekopčit, javor?

Krásní koníci

20. března 2010 v 11:34 | by Hidatsenka
Kdyby je někdo chtě jako koně blogu, tak ať písne. Ale jestli nepísne a vezme si je, tak ať si mě nepřeje!!!!!

Fire Lord, hřebec:
Fire Lord
Wintermint Anne, klisna:
Wintermint
Winterfruit, hřebec:
Winterfruit
Forever Aedan, klisna, sestra Wintermint Anne a Winterfruit:

Forever Aedan

A krasavec Red Star, hřebec samozdřejmě! XD :
Red Star

Takže kdo je chce, ať písne, zatím zůstávají jako moji přátelé nebo pomocníci blogísku, jasan?

!!!!Zákaz kopírování obrázků koní s vijímkou těch, co si je zamluví ok?

PP a hezký den přeje Hidatsenkabolt! :)

Jo a zase nový kůň blogu!! A hned 2!

20. března 2010 v 9:36 | by Hidatsenka

Grifel
Jméno: Grifel
Pohlaví: klisna
Sourozenci: Farah
Hřebec: nemá
Hříbata: nemá

A zkuste mi napsat, že je zabraná!!! Vím na 100%, že je volná!!!!!!
!!!! NEKOPÍROVAT A NEVYDÁVAT ZA FARAH!!!!
Mesa Spirit
Jméno: Mesa Spirit
Pohlaví: hřebec
klisna: hledá
Hříbata: nemá

!!!!! nekopírovat, oba jsou z Bella Sary ale jsem si jista, že ej nikdo nemá!!!!

Jo a kdo by chtěl Magical Star, ať napíše, ale jestli se nikdo nepřihlásí, tak ho asi dám do bleskovky jako výhru, no! :(

Hledá se partner!!!

20. března 2010 v 9:01 | by Hidatsenka
Takže volní jsou tito koně:
Terah
Terah, hřebeček


Amity
Amity, klisnaSleetmane Samille
Sleetmane Samille, hřebeček


Dekor
Decor, hřebeček


Magical Star
Magical Star, hřebeček


Kennor
Kennorek, hřebečekTakže napíšete:
1) Jméno koně, se kterým chce váš kůň chodit
2) Jméno vašeho koně
3) Váš blog
4) Odkaz na obrázek vašeho koníka
5) Nějaký vzkaz pro mýho koní od toho, kdo s ním chce chodit


A jestli se v seznamce nenajde ani jeden nápadník pro Light Spirit, tak se asi picnu! XD

Nový konííííšek blogísku!!!

16. března 2010 v 21:19 | by Hidatsenka
Tak to je on! A jsem si jista, že ho nikdo nemá na 100%!!!
Terah
Jméno: Terah
Přezdívka: Ice Krystal
Pohlaví: hřebec
Klisna: hledá!!!!!
Hříbata: chce
Sourozenci: Savros

Je z Bella Sary, kukněte na podpis!!! Anne Tholander!!!

!!Nekopírovat!!


Mystery Moon

16. března 2010 v 20:10 | by Hidatsenka
A je to tady! Zase nová kolekce!! Jmenuje se Mystery Moon a moc o ní zatím newím.
mystery moon
mm balíček
A tady je znak mého království, Mirfortiku:
mirfortik
!!!!!VELMI PŘÍSNÝ ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ!!!!! Znak jsem vyráběla sama a Mystery Moon jsem sama našla!!!!!

Podoba

16. března 2010 v 18:09 | by Hidatsenka
Koukněte se na podobu Dekora a Amii! Ale když jsem Dekora tvořila, tak jsem ještě Amiu neznala, fakt!
Dekor
Amia Cover
Až na ten náhrdelník teda! Ale husný, co?

!!! Nekopčit... a dál už to snad znáte, ne? XD!!!


Tak zase nic...

16. března 2010 v 17:17 | by Hidatsenka
Tak já už fakt newím... Mohl byste mi prosím někdo napsat alespoň jediního koně, kterej je volnej? Já vím, že ej to skoro nemožný, když já ale nemám ani jedinýho pravího Bella saráckýho koně...

Nový koníšek blogu!!!!

16. března 2010 v 15:31 | by Hidatsenka
Tak tady je!! Můj miloušek!!!
Amity

Jméno: Chrys
Celé jméno: Chrys Amity Cover
Pohlaví: klisna
Hřebec: hledá
Hříbata: nemá
Sourozenci: Amia

Kopírujte podle libosti, ale jen sbénka a se zdrojem!

Stejně to není Amia, tak si kopírujte jak chcete!

Jak králík dal dar ohně

15. března 2010 v 22:08 | by Hidatsenka |  Příběhy Bella Sara

Jak králík dal dar ohně

Wichitin příběh
Kdysi dávno bylo lidem velmi chladno, protože neznali dar ohně. Jediný, kdo měl oheň byla lasička, která se nechtěla dělit.

Jednoho dne šlo mladé děvče do studeného, zasněženého lesa na dříví. Byla taková zima, až se celé třáslo. "Brrr," řekla. " Jsem celá promrzlá!" Když tu najednou vyskočil králík zpoza omrzlého stromu a ptá se, " Co se děje, sestřičko?" " Je mi hrozná zima," odpověděla dívka. " Nám všem je hrozná zima! Ale nic se nedá dělat, protože lasička se o svůj oheň dělit nebude."

Miss Bella Sara

14. března 2010 v 19:23 | by Hidatsenka
Tak tady máte ty odměny za miss:

Serenity, 1. místo


Trochu krátký, já vím, ale když já už nevěděla, co tam mám dát! XD

Jewelry, 2. místo

Dostáváš hříbě Belfast, najdeš ho v menu v rubrici Moji udělaní koně Bella Sara, ju?

VerciQ, 3. místo

Ty dostáváš koně Firemone, najdeš ho tam, kde Jew, jasan?

Doufám, že se vám malé dárečky líbí a kdyby ne, dostanete jiný! XD

Obrázek z Moon Fairies

14. března 2010 v 18:51 | by Hidatsenka
Nádhernej obrázek Belly a Sary, kterej se určitě vyskytne i na kartičce!

Zdroj: !! SB Serenity!!

Jo a tady je ještě obrázek ode mne, Colm z Bella' s Ballu vážně existuje!! A byl dokonce na akci Bella Sara!! Jo a prý se možná bude o BS točit i film!!

Jo a kopčit můžou je Sb a s viditelným zdrojem, ju? A jestli mi to skopčí někdo jinej...!!!

Pro Sbénko Jewelry

14. března 2010 v 18:10 | by Hidatsenka
Milá Jewelry, už mě nebavilo dělat ti pořát nějaký starý ošuntělí diplomky za bleskovky!!! To končí!!! Tomu už odzvonilo!!! Od této chvíle budu za bleskovky a i za jiné dávat jen koníky, fotomontážové obrázky, videa a příběhy!!! To platí i pro ostatní, ju?
Takže tady je obrázek Jewela za minulé bleskovky, a za tu miss už jdu něco vymýšlet, ju?
Kopírovat může jeno Jew, a sbénka se zdrojem!!!! Jsem vymalovávala sama!!!

Jak vydra dala své štěstí

13. března 2010 v 21:20 | by Hidatsenka |  Příběhy Bella Sara
Jak vydra dala své štěstí
Tsimshianův příběh

Byl jednou jeden mladý muž, jenž byl velmi nešťastný. Když šel na lov zvířat, všechna mu utekla, nebo se mu zlomil luk nebo ztratil šípy. Čím více se to stávalo, tím více byl mladík vzteklejší. Byl velmi nevrlý a smutný.
Šel tedy pro radu za starou, moudrou ženou. " Babičko," zeptal se. " Jak mohu změnit své štěstí?"
A stará žena řekla: " Zítra jdi dolů k rybníku. Čekej tiše, dokud neuslyšíš cákání vody."

Mega bleskovka!!

13. března 2010 v 12:08 | by Hidatsenka
Kdo mi napíše alespoň 10 správných jmen těchto koní, dostane překvápko! A né že budete tipovat jak vás jen napadne, ju?
PP Hidatsenka

Něco málo o Anne Tholander

12. března 2010 v 17:24 | by Hidatsenka |  Kreslíři Bella Sara
  • Celé jméno: Anne Sofie Tholander
  • Věk: 24
  • Pohlaví: Žena
  • Astrologické znamení: Vodnář
  • Čínské znamení: Buvol
  • Bydliště: Dánsko
  • Zaměstnání: studentka ,, animační( grafické)školy", studuje prvním rokem, kreslí koně pro Bella sara
  • Výborná kamarádka: Jennifer L. Meyer
Její fotka na koni:
Její koně v Bella Sara:

A víc jsem jich nesehnala! :(


A příště vám sem něco napíšu třeba o J. L. Meyer nebo o Anite Solver, ju?